Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-11 22:36:06

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Formularz zgłoszeniowy.

Cześć wszystkim!
Nazywam się Mia. Poniżej umieszczam odpowiedzi na pytania.
1. Mam 18 lat skończone już.
2. Całe 165/6 cm.
3. Moja obecna waga to około 59 kg. Najwyższą miałam cztery lata temu kiedy to ważyłam 70kg. Najniższa wagę, która pamietam to 54 kg piec lat temu.
4. Chciałabym z powrotem wrócić do wagi z okresu gimnazjum, moja docelowa waga byłoby 52-53 kg.
5. W zeszłym roku schudłam 7 kg stosując dietę 1000- 1200 kcal. Aktualnie jem tyle ile wynosi moje zapotrzebowanie czyli około 1800-1900 kcal dziennie. Zdąża mi się czasami zjeść ponad moja normę. Nie są to jednak jakieś straszne nadwyżki kcal około 500-600 powyżej normy. Chciałabym całkowicie wyeliminować tego typu podjadanie. Aktualnie chciałabym wrócić do diety 1200 kcal z powrotem.
6. Pro ane poznałam dość wcześnie, ponieważ mając 15 lat pierwszy raz weszłam na bloga dotyczącego jej właśnie. Od tamtego momentu koegzystujemy razem. Daje mi ona sile, wsparcie i pozwala na nowe zmiany.
7. Zależy mi na znaleźli pokrewnych dusz. Chce znaleźć środowisko, w którym będę wspierana, ale tez ja będę mogła wspierać i pomagać w dążeniu do wyznaczonego celu.
8. Nie nigdy.
9. Kocham się uczyć, głównie spędzam czas nad podręcznikami. Mam fantastyczna druga połówkę, puszystego kotka i dwa malutkie pieski. W wolnych chwilach lubię pograć na komputerze, poczytać książki filozoficzne, iść na spacer i obserwować przyrodę. Lubie samotność i każdego dnia kreuje swój własny świat.

Do napisania! [dblpt])

#2 2020-10-12 05:54:20

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Hej!
Nick to po prostu pseudonim. Bardzo podoba mi się imię Mia. Kojarzy mi się z bajkami, beztroska! Co do drugiego pytania sprawa jest prosta. Idąc do gimnazjum ważyłam ok.55 kg. Przez pierwsze pół roku odchudzałam się restrykcyjnie jedząc 500 kcal i zeszłam do 53kg ok. Przyrost wagi z kompulsowego objadania się. Po stosowaniu takich niskokalorycznych diet zawsze pojawiły się napady, aż zaczęły się pojawiać dzień w dzień. Pod koniec drugiej klasy moja waga osiągneła około 69 kg. Utrzymywała się już tak mniej więcej do końca gimnazjum.

#3 2020-10-12 11:21:17

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Nie nie, nie wymiotuje. Nigdy nie wymiotowałam. Diagnozować się tez nie diagnozowałam.

#4 2020-10-12 22:22:55

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Teraz się nie zdarzają już. Nie w takich ilościach i z taka częstotliwością. Na codzień staram się jeść normalnie i nie jeść nic nadprogramowego. Nie mam już kompulsów takich jak wcześniej kiedy pochłaniałem trzy paczki ciastek, chipsy i na koniec dopychalam to lodami. Zdarza mi się jedynie coś „podjeść”. Na zasadzie kawełek ciasta, zupka chińska.

#5 2020-10-13 06:16:14

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Naturalnie. Jak nastąpił okres, w którym dużo jadłam i tyłam dość nagle, to tak samo później, kiedy byłam już świadoma tego co mi dolega, udawało mi się powstrzymywać przed napadami obżarstwa aż do diety rok temu w wakacje, podczas której schudłam 7kg. Teraz nie mam już takiej potrzeby opychania się.
Skąd wiem? Nie tajemnica jest, że zaburzenia odżywiania są dość częste wśród młodzieży i nie trzeba się  naszukać specjalnie, żeby znaleźć odpowiednią literaturę. Poza tym wielokrotnie porusza się ten temat w telewizji, szkole. Na drodze rozumowania indukcyjnego doszłam do tego co mi dolega.

#6 2020-10-13 07:22:05

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Hmm wiesz nie wykluczam ze tak było, zgodzę się z tym co napisałaś powyżej, ponieważ miało to podłoże emocjonalne. Może zbyt pochopnie tak osądziłam, ale bardzo dużo czasu zagłębiałam się w ten problem. Mam w domu dużo literatury o diagnostyce zaburzeń odżywiania i dużo się zgadzała z moim stanem w tamtym okresie. Masz jednak racje ze może niesłusznie o tym w ten sposób mówię. Niezaprzeczalne jest za to to, że jednak te napady występowały, często i w dużych ilościach, ale cieszę się ze już udało mi się je zwalczyć.

#7 2020-10-13 21:23:20

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Dziękuje Wam bardzo! Od rana zaglądałam tu, czy jest jakaś wiadomość  [dblpt])

#8 2020-10-13 21:33:46

miaxx
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz zgłoszeniowy.

Dobrze dobrze, zabieram się za lekturę regulaminu w takim razie haha dziękuje jeszcze raz!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszebocki - polskipsr - aliexpres4you - fajneautazdzialdowaizcalejpolski - gornicynet