Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-06 21:54:10

Itsjustacigarette
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Rekrutacja itsjustacigarette

Cześć, poniżej moje odpowiedzi:


1. Ile masz lat?


29


2. Twój wzrost.


160


3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.


Obecnie ważę 91kg. Najmniej ważyłam 47, najwięcej 131. Ogólnie długo trzymałam się poniżej 50kgz aż dojechała mnie niedoczynność tarczycy i kilka innych problemów z hormonami, zaczęłam tych przez próby ustawienia leków, tycie pociągnęło za sobą kompulsy i najwyższą wagę. Przez długi czas byłam załamana, az w końcu pół roku temu wzięłam się znowu w garść i obecnie ważę 91. To nadal ogromnie dużo, ale przynajmniej jakaś część drogi już za mną.


4. Twój cel.

Chce wrócić do wagi 47kg.


5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.


Odchudzam się od 12 roku życia, czyli ponad 17 lat. W zasadzie od razu trafiłam na Anę. Przerobiłam kilka popularnych diet typu SGD czy Purple Skinny oraz ABC. Robiłam także posty lecznicze. Jak już wiecie z poprzednich pytań, miałam moment przerwy i gigantyczna wagę, wróciłam stosując własną dietę w której realizuje zalecenia dr Barnarda (dieta wegańska niskotluszczowa). Staram się na codzien nie przekraczać 800 kcal, ale jedna rzecz ma dla mnie ogromne znaczenie, staram się jeść tak, aby w ramach dostarczonych kalorii było jak najwięcej witamin.
Pije 3l wody dziennie.


6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?


Ja to nazywam metodologią [dblpt]D dla mnie jest to kontrolowane postępowanie ze swoim organizmem w dążeniu do celu.

Poza tym, pro ana to ludzie, społeczność, a to niesie za sobą zaufanie, wsparcie i wzajemny szacunek dla drogi, która wybraliśmy i celu jaki chcemy osiągnąć.


7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?


Szukam miejsca gdzie będę mogła swobodnie porozmawiać, gdzie dla odmiany nie będę musiała udawać kogoś, kim nie jestem. Liczę na wzajemna inspirację i motywację. Możliwość mówienia o sukcesach i porażkach.

Mam nadzieję, ze będę mogła wnieść do forum dużo empatii i dobre nastawienie, niemałe doświadczenie, trochę sarkazmu (czarny humorze ale w granicach przyzwoitości), poprawną polszczyznę (maniak językowy, jednakże nie narzucam się z poprawianiem innych) i szczyptę magii [sred])



8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?


Należałam do takiego forum ok 15 lat temu, może trochę krócej. Byłam tam aktywna przez długi czas, dopóki forum nie zniknęło. Niestety kontakty nie przetrwały. Z tego, co pamiętam, było zdjęcie przez adminów i miało powstać nowe, ale nie udało się odtworzyć społeczności, było pełno kwasów, więc odeszłam.


9. Opowiedz coś o sobie


Jestem zdeterminowana i pełna empatii. Lubię mroczną/alternatywną muzykę, horrory, Harrego Pottera. Mam trochę kolczyków i tatuaży, noszę dreadloki. Jedyne nie-czarne rzeczy w niej szafie to piżamy i skarpetki [dblpt]D mam koty i psa. Kocham rośliny domowe.

I jestem wiedźmą. [dblpt])

Ogólnie wydaje mi się, że potrafię dogadać się z każdym, nie mam uprzedzeń (no chyba że ktoś krzywdzi innych) i lubię pomagać.

#2 2020-10-06 22:12:02

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja itsjustacigarette

Hej. Sporo już zrzuciłaś, gratulacje!
Dobrze, że dbasz o jakość posiłków i pilnujesz witamin.
Pro ana jako metodologia, bardzo ciekawe porównanie, coś w tym jest.
Też słucham alternatywnej muzyki i oglądam horrory [dblpt]D
A tak z ciekawości, mówiąc, że jesteś wiedźmą, co masz na myśli? Zajmujesz się magią, to ma związek z jakimś wierzeniem?

#3 2020-10-06 22:24:57

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
AndroidChrome 79.0.3945.136

Odp: Rekrutacja itsjustacigarette

Itsjustacigarette napisał/a:

I jestem wiedźmą. [dblpt])

Ha! Ja też. Chociaż zdecydowanie częściej słyszę określenie "czarownica".
Cześć cigarette.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#4 2020-10-06 22:28:02

Green
Motylek
Dołączył: 2020-10-04
Liczba postów: 177
Wiek: 17
Aktualna Waga: 58kg
Docelowa Waga: 45kg lub mniej
BMI: 20,1
Dieta: Wege, do 800kcal
Wzrost: 170cm
Wymiary: 86|59|87
Zrzucona Waga: 6kg
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: Rekrutacja itsjustacigarette

Hej, gratuluję, bardzo dużo już zrzuciłaś! W końcu to jednak 40kg - naprawdę, ogromny masz ode mnie za to szacunek [dblpt])

Oby tak dalej!


In the land of make-believe
They don't believe in me

Offline

#5 2020-10-06 22:54:11

Itsjustacigarette
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: Rekrutacja itsjustacigarette

Minion napisał/a:

Hej. Sporo już zrzuciłaś, gratulacje!
Dobrze, że dbasz o jakość posiłków i pilnujesz witamin.
Pro ana jako metodologia, bardzo ciekawe porównanie, coś w tym jest.
Też słucham alternatywnej muzyki i oglądam horrory [dblpt]D
A tak z ciekawości, mówiąc, że jesteś wiedźmą, co masz na myśli? Zajmujesz się magią, to ma związek z jakimś wierzeniem?

O fajnie! Zawsze lubię spotykać osoby, które też lubią horrory!

Tak, zajmuje się magią, tarotem, ziołolecznictwem itd, widzę aury. Jestem czarownica eklektyczną, to znaczy, że podążam własną ścieżką, w której łącze różne wierzenia. [dblpt])


@czapla cześć! W sumie, jakby się zastanowić określenie czarownica też chyba słyszę częściej. W każdym razie super poznać inną czarownice!

@green dziękuję!

@nx na razie 800kcal mi wystarcza, nie mam napadów, dobrze się czuje. Jeśli poczuję, że muszę jeść więcej, na pewno zwiększę kaloryke i włączę treningi. Co do skóry, nie ma tragedii bo (na szczęście) byłam w miarę zbita. W sumie nadal jestem. Ale mam mnóstwo rozstępów, co śmieszniejsze robią się nawet teraz kiedy chudnę i w niektórych miejscach skóra jest taka cienka i wiotka. Najgorsze są obwisłe ramiona (też całe w rozstepach) i brzuch. Mam nadzieję, że z czasem to wszystko wróci do normalnego wyglądu i nie będę musiała myśleć o operacji. Robię sobie dużo zabiegów na poprawę stanu skóry, dbam o nawilżanie, masaże itd. Długa droga jeszcze przede mną niestety. Ale dlatego też mam świadomość, że muszę podchodzic do tego w miarę rozsądnie, bo to maratonu a nie sprint.

#6 2020-10-07 18:38:06

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja itsjustacigarette

Witamy na forum [dblpt]) Już zakładam Ci dziennik. Liczymy na aktywność [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
replay - zamasutokrol - speedytrans - thecompton - realmadrytelitarni