Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-05 22:48:21

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

As it is. Rekrutacja Summer.

1. Ile masz lat?
28lat

2. Twój wzrost.
1.75m

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

Najwyższa- 85kg
Najniższa- 50kg
Obecna- ok.65kg (nie mam wagi. Zamawiam od razu po wyplacie)

4. Twój cel.

Docelowa- marze o powrocie do 50kg, ale nie chce az tak wybiegac w przyszlosc. Najpierw chce zobaczyc "5" z przodu.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

W suuuuuuumie Pro Ane znam juz jakies 12lat. Ale nie myslcie ze od 12 lat sie odchudzam i nic z tego nie wynika : D Przez rozne zawirowania zyciowe, raz waga szla w dol a raz w gore. Potrafie sie pozadnie wziac za siebie. Teraz jestem zdeterminowana.
Do tej pory 2 roslinne posilki dziennie i do 250ml mleka. Zaczynam Alice's Diet. To jest moj Nemesis. Nigdy do tej pory nie udalo mi sie pokonac tej diety, a teraz czuje ze to jest ten moment. Ze jestem na tyle silna ze uda mi sie.
Jadlospis mam raczej monotonny
Rano: kawa z mlekiem
Obiad: zupa (jarzynowa, pomidorowa, bulion), czasem z dodatkiem ryzu.
Podwieczorek: salad (np.sałata, pomidor, pestki dyni)

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Znam Pro Ane juz bardzo dlugo. Zawsze wsrod dziewczyn na forach czulam sie swobodnie, mialam poczucie akceptacji, cieszylam sie ze moge szczerze z kims porozmawiac, ze moge sie otworzyc, ze ktos mnie rozumie, wspiera, Tesknie za tym. W rzeczywistym swiecie jestem bardzo samotna i zakompleksiona.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?

Napisalam o tym troche wyzej. Jestem bardzo samotnym czlowiekiem. Dobija mnie to. Szukam bratnich dusz. Od siebie tez moge cos dac- zaangazowanie, wsparcie, pomoc, troche wiedzy...

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?

Bylam na paru forach jakos miedzy 2010 a 2018. Jedno po drugim znikaly, glownie przez wannarexic ktore demotywowaly (pewnie tez to znacie-" zawalilam poraz 627929735 ale od juuuutra juz naaapewnoooo..."), i brak aktywnych osob.
Aplikowalam tez teraz na inne forum, ale zrezygnowalam. Nie lubie udzielac sie z osobistymi wpisami na paru forach jednoczesnie. Odbiera to emocje temu co pisze.

9. Opowiedz coś o sobie

Ojej to jest najtrudniejsze z pytan chyba. Jestem niesmiala i skryta. Udaje wesolutka trzpiotke, a "pajak mi w glowie spi". Nie mam przyjaciol, nie jestem przebojowa. Mam wrazenie ze ludzie mnie bardziej toleruja, niz lubia. Mam artystyczna dusze, ale brak ambicji i poczucia wlasnej wartosci zakorzeniony przez rodzicow przekreslil moje marzenia. Teraz jestem za stara na wiele rzeczy. Czuje ze zmarnowalam duzo zycia.
Staram sie nad soba pracowac. Chce sie podniesc, podbudowac moja pewnosc siebie. Chcialabym dobrze sie czuc ze soba.
Z bardziej przyziemnych rzeczy- lubie ogladac filmy i seriale. Mam nieludzka pamiec do nazwisk aktorow.
Kocham koty, niestety teraz na zadnego nie moge sobie pozwolic.
Lubie mode i kosmetyki. Czesto poluje na promocje i rabaty w sklepach internetowych, a potem ciesze sie jak wariatka i czekam z niecierpliwoscia na nowe paczki. To jedna z niewielu rzeczy ktora (podobno tylko pozornie) daje mi szczescie.

#2 2020-10-06 08:55:17

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Nie liczylam kalorii juz od dawna. Teraz policzylam na szybko i tak srednio od 600 do 1200, zalezy po co danego dnia siegam. Wiadomo, ryz z groszkiem ma wiecej kcal niz salata z pomidorem.
Nawet jesli jem malo, to robie to z glowa. Mialam juz objawy niedozywienia, wiem jak to wyglada i nie chcialabym do tego wracac. Znam swoje cialo i jesli dajemi sygnal ze cos jest nie tak, to nie mam problemu zeby zjesc nieco wiecej.

#3 2020-10-06 12:20:15

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Misfit

"Mogę zapytać co sprawiło, że ostatecznie wybrałaś to, a nie tamto forum?"

Czesc!
Wiesz co, szukalam forum ktore jest aktywne. Na tamto trafilam w pierwszej kolejnosci, bo poprostu bylo wyzej pozycjonowane w Google. Tylko i wylacznie to mialo wplyw na moj wybor. No ale tamto forum okazalo sie raczej opuszczone, wiec szukalam dalej, i jestem tu.

"Mogłabyś rozwinąć? Chodzi mi o Twój stosunek do potknięć innych użytkowników."

Nie chodzi o potkniecia. Kazdemu sie zdarzy wpadka. Nie ma w tym nic dziwnego. Chodzi o osoby ktore siedza na forum pro ana, a odkladaja diete na wieczne-nigdy-jutro. I pisza dzien w dzien ze zawalily i zjadly to i tamto i siamto. To troche jak ogladac w internecie zdjecia swoich ulubionych dan, bedac glodnym. Katorga.

#4 2020-10-06 13:28:59

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

nx
Znam kompulsy bardzo dobrze. Wiem ze to ciezka sprawa i nie krytykuje ani nie oceniam osob z ED. Moze zle sie teraz wyrazam, nie wiem. Ciezko mi zformuowac mysli. Moze to przez to ze dlugo siedzialam na forach i widzialam rozne osoby z roznym podejsciem, dziewczyny z dieta bez diety, albo takie ktore liczyly ze magicznym sposobem zrzuca kilkadziesiat kilogramow w krotkim czasie bez zadnego wysilku, bo "to przeciez w koncu pro ana, a wakacje sie zblizaja i chce ladnie wygladac na plazy", ze znajda life hacki na to jak nie jesc i nie byc jednoczesnie glodnym. Byly tez takie ktore twierdzily ze chca zachorowac na anoreksje bo "z anoreksja sie przeciez szybko chudnie". Uwazam ze nie o to w pro anie chodzi.

#5 2020-10-06 17:57:15

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

nx
Nigdy nie bylam diagnozowana w tym kierunku.

Wiadomość dodana po 11 min 48 s:
A z innych, to od podstawowki ciagna sie za mna "zaburzenia adaptacyjne i nieprzystosowanie do funkcjonowania w spoleczenstwie".

#6 2020-10-06 18:57:15

kosteczki
Gość
AndroidOpera 59.1.2926.54067

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Jesteś świadoma, że na tym jak i każdym innym forum każdy co jakiś czas może nawalić?
Nigdzie nie jest zero jedynkowo. Zwłaszcza u osób z zaburzeniami odżywiania, a jest nas tutaj sporo.
Czy nie będzie działało to na Ciebie demotywująco?
Co jest Twoją główną motywacją w utracie wagi?
Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji dotyczącej utraty wagi za pomocą drogi "pro ana"? Czy powiadomisz nas gdyby coś złego działo się w Twojej głowie, gdy stracisz kontrolę nad jedzeniem?
Pamiętaj, że jesteśmy społecznością. Wspieramy się. Jesteśmy w jednej drużynie.

#7 2020-10-06 19:35:34

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Kosteczki
Tak, nie chodzilo mi o samo "zawalanie", a o pewien typ uzytkownikow for tego typu. Moze zle sie na poczatku wyrazilam, przepraszam za to,  ale mam nadzieje ze w postach juz wyjasnilam o co chodzi. Mam jeszcze bardziej w tej kwestii sie rozwinac? Moge jak chcesz.

Moja motywacja? No coz. Utylam duzo w krotkim czasie i bardzo sie zaniedbalam (powodu wolalabym nie zdradzac w temacie dostepnym dla kazdego, jezeli to konieczne w procesie rekrutacji to moge prywatnie napisac), bardzo to podkopalo moja samoocene, staram sie ja odbudowac. Idzie mi calkiem nie najgorzej. To mnie motywuje do kontynuowania pracy nad soba. Chcialabym czuc sie ze soba dobrze.
Wiem ze z ED nie ma zartow, i tez nie mam zamiaru niczego ukrywac. Jezeli bedzie fajnie to bede pisac o tym ze jest fajnie, a jezeli jest zle to tez bede pisac szczerze o tym ze jest zle.

"Pamiętaj, że jesteśmy społecznością. Wspieramy się. Jesteśmy w jednej drużynie"- a to brzmi bardzo cieplo i serdecznie.

#8 2020-10-06 20:33:13

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Cześć. Powodzenia w osiągnięciu celu.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#9 2020-10-06 21:02:06

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Czesc czapla. Dziekuje i rowniez powodzenia! : )

#10 2020-10-06 22:05:36

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Hej. Masz bardzo ubogą dietę.
Nie jesteśmy tutaj za "bajkowymi" dietami, bo są zwyczajnie nieefektywne, głodówkowe i jest murowany efekt jo-jo. Po co to sobie robić? Można spokojnie chudnąć na bardziej ludzkich bilansach.
Też jestem typem samotnika, nie jestem przebojowa i nie mam znajomych poza 2 przyjaciółkami.
Co do borykania się z niskim poczuciem własnej wartości - myślałaś może nad pójściem na terapię w związku z tym?

#11 2020-10-06 22:27:45

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Szczerze to mam zle doswiadczenia z psychologami i terapeutami. Nigdy nie zapomne jak przelamalam sie i poszlam do psycholog, opowiedzialam jej o wszystkich bolaczkach, a ta stwierdzila ze powinnam zaczac sie gimnastykowac. Cos we mnie wtedy umarlo. Mam tez za soba grupowa terapie w dziennym osrodku, ktora tez byla porazka.
Bylam juz w niesamowitym dole, i w koncu wygrzebalam sie z niego sama. Teraz tez powoli pre do przodu.
Jesli chodzi o moja diete- jezeli czulabym sie zle to bym cos zmienila. Nie czuje sie oslabiona,. Morfologie robie regularnie co 3mce i wszystko jest ok. Od zawsze mialam okropny tradzik a od mniej-wiecej pol roku, moja twarz nie wyglada juz jak salami. Nie wiem co by tu jeszcze dodac.

#12 2020-10-06 22:41:37

Summertime Sadness
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Duzo rzeczy jest juz za mna. Staram sie z kazdej lekcji zycia wyciagac jakies wnioski. Jestem tez swiadoma z czym mam problem, i z czego te problemy wynikaja, ale nie tak latwo pokonac swoje demony, tymbardziej jesli sa one gdzies w poblizu praktycznie od zawsze. Najwazniejsze chyba jest to ze caly czas nad soba pracuje.

#13 2020-10-06 22:58:06

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: As it is. Rekrutacja Summer.

Summertime Sadness napisał/a:

Szczerze to mam zle doswiadczenia z psychologami i terapeutami. Nigdy nie zapomne jak przelamalam sie i poszlam do psycholog, opowiedzialam jej o wszystkich bolaczkach, a ta stwierdzila ze powinnam zaczac sie gimnastykowac.

Słyszałam o takich "psychologach", współczuję spotkania takiej osoby. Niestety są ludzie, którzy nigdy nie powinni pracować w tym zawodzie.

Wiadomość dodana po 32 s:

Summertime Sadness napisał/a:

Jesli chodzi o moja diete- jezeli czulabym sie zle to bym cos zmienila. Nie czuje sie oslabiona,. Morfologie robie regularnie co 3mce i wszystko jest ok.

A no to ok [dblpt])

Wiadomość dodana po 19 h 36 min 49 s:
Zostałaś przyjęta [dblpt]) Już zakładam Ci dziennik, liczymy na aktywność [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ktforum - pokasowe - thecompton - twojamama123 - speedytrans