Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-03 13:54:15

Amnezja
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Rekrutacja - Amnezja

Cześć
1. Ile masz lat?
Mam 17 lat
2. Twój wzrost.
Mam 160 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Moja najniższa waga to 49kg, najwyższa to 56kg, a obecna to 52/53kg
4. Twój cel.
Moim celem jest schudnięcie do 47kg oraz zbudowanie jako takiej tkanki mięśniowej
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Nigdy się zbytnio nie odchudzałam czasami jem zdrowo, a obecnie postawiłam sobie limit 1000kcal na dzień, w zasadzie ,,odchudzam" się od 2 tygodni. Mój zwyczajowy przedział kaloryczny do niedawna wynosił 1500kcal, ale ostanio jest to 1000kcal i nie mam problemu się tego trzymać   
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie społecznością, ludźmi, z którymi wzajemnie można się motywować do osiągnięcia wymarzonego celu
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Od forum oczekuje miłej, przyjaznej atmosfery, motywacji, przyszłych przyjaciół, porad, wsparcia oraz zrozumienia i właśnie to również chciałabym dać od siebie
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nigdy nie byłam na forum pro ana jest to mój pierwszy raz
9. Opowiedz coś o sobie
Mam na imię Ala, mieszkam w Poznaniu, kocham słodycze oraz wszystko co słodkie. Jestem raczej nieśmiała chociaż tylko na początku znajomości, bo później jestem wulkanem energii, kocham ćwiczyć sprawia mi to ogromną radość, bardzo lubię też naukę i nie wiem co mogłabym jeszcze o sobie powiedzieć, wszystko prawdopodobnie wyjdzie w praniu

#2 2020-10-03 19:30:30

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja - Amnezja

Popieram Nx.
Nie polecam od razu wchodzenia w pro anę.

Wiadomość dodana po 20 h 56 min 07 s:
Niestety nie zostałaś przyjęta.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
programyhackikodykontapcpelnewersje - realmadrytelitarni - pokasowe - zamasutokrol - speedytrans