Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-03 10:07:33

Lilkaxx
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.127

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
19

2. Twój wzrost.
163

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.

Najniższa-47
Najwyższa-64
Obecna-51

4. Twój cel.

Chciałabym wyszczuplić uda, które są moim kompleksem od wielu lat oraz być mniejszą, szczuplejszą, drobniejszą.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.

Odchudzam sie od jakiś 6 lat. Wiele lat temu udało mi sie zdobyć wymarzone ciało, jednak  odpuściłam niedługo po moim sukcesie na chwilę i waga wróciła. Przez ten czas moja waga bardzo sie kołysała. Chudłam i tyłam, a jedyny skutek byl taki, że mam mnóstwo rozstępów...
Obecnie znowu wzielam sie na poważnie za moją sylwetkę.  Jem okolo od 500-900kcal.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Kontrolą, samodyscypliną w każdej dziedzinie życia, która zależy ode mnie.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Chciałabym otrzymać i wniesc wsparcie dla innych odchudzających sie. Powymieniać sie tipami, poznać nowe niskokaloryczne potrawy.

8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nie, nigdy nie byłam
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Nazywam się Zuza. Aktualnie uczęszczam do klasy maturalnej, profilu organizacji reklamy w technikum. Interesuję się Norwegią, przez jakiś czas mialam okazję uczyć sie tego języka. Po skończeniu matury zamierzam do tego wrócić. Tańczyłam również pole dance, do którego również zamierzam wrócić po ukonczeniu szkoły. Aktualnie praktykuję jogę. Słucham głównie punk rocka, metalu i reagge. Odchudzam się od wielu lat, jednak dopiero od jakis 2 lat robię to świadomie. Zaczęłam jako bardzo młoda dziewczyna i nie do konca potrafiłam odchudzać sie, tak by nie robić sobie krzywdy. Trafiłam do szpitala kilkakrotnie z wycienczenia organizmu. Moja dietą w tamtym czasie były głównie jabłka. Niezbyt zdrowo nie? :p Stwierdzili mi w tamtym czasie anoreksje, po czasie przyszła bulimia. Aktualnie jestem w bardzo dobrym stanie psychicznym i chce nadal żyć z pro aną. Jest ona dla mnie motywacja nie tylko w odchudzaniu, ale też w sprawach tak prostych, jak makijaż czy szkoła. Zależy mi na byciu idealnym dla siebie, głównie. Chce kontrolować swoje życie i byc zdyscyplinowaną, by osiągać sukcesy aktualnie jeszcze w szkole, potem w życiu zawodowym. Nie chce slyszec w swojej głowie głosu lenistwa, a ana pomaga mi go zwalczyć i zmotywować mnie do codziennych wyzwań. :D

#2 2020-10-03 19:27:19

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja

nx napisał/a:

Czy zgadzasz sie z diagnozami ktore Ci postawiono?

Też jestem tego ciekawa.
Uczęszczałaś na jakieś terapie?
Masz cele wagowe?
Zachęcam Cię do zwiększenia bilansów, żeby nie były bliżej 500 kcal, to jest naprawdę bardzo mało i prędzej czy później znowu będziesz miała wyniszczony organizm i wylądujesz w szpitalu, a tego chyba nie chcesz? Nie będziesz zadowolona z siebie ani swojego wyglądu jak będziesz na skraju wyczerpania.

#3 2020-10-03 19:59:36

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja

Lilkaxx napisał/a:

Aktualnie jestem w bardzo dobrym stanie psychicznym i chce nadal żyć z pro aną.

Cześć.
Rozumiem chęć, ale dodam kolejne pytanie: dobry stan psychiczny według Ciebie czy według rodziny/ terapeutów?
Czasem to dwa skrajne zdania, a zdrowie psychiczne to ważna sprawa.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#4 2020-10-04 16:27:26

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Rekrutacja

Czekamy na odpowiedzi.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fajneautazdzialdowaizcalejpolski - mef - managerleague - kozaki - casual-rpg