Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-10-02 17:55:34

olaxoxo
Gość
MacintoshSafari 604.1

rekrutacja

1. mam na imie ola, mam 18 lat
2. mam 172/173cm wzrostu
3. najwiecej ważyłam 62, najmniej 52 a teraz waze 56kg
4. moja wymarzona waga to 45
5. na początku dużo ćwiczyłam, ale jadłam jak swinia wiec nabrałam sporo masy miesniowej, potem zaczelo mi totalnie przeszkadzać to jak wygladam wiec zrobiłam sobie wyzwanie- nie jedz nic przez 1 dzien. udało się, następnego dnia byłam taka szczesliwa bo miałam płaski brzuch, no i od tego się zaczelo. jadłam 2-3 posiłki dziennie i było super, w czasie szkoły było mi łatwo. potem w czasie kwarantanny zaczęłam dużo chodzić na siłownie do garazu, spalalam ponad 500kcal dziennie i jadłam dwa małe posiłki. potem nabawiłam się kontuzji i przestałam ćwiczyć no i od tamtej pory nie potrafie wrocic do tego co miałam:-( nie mam kontroli, zaczynam jesc i nie moge przestać.
6. pro ana to dla mnie KONTROLA i perfekcja. chce wrocic do czasów, w którym umiałam nad soba panować i dazylam do celu, który sobie obrałam.
7. oczekuje motywacji i wsparcia od innych osob i to samo chce dac od siebie.
8. nie byłam nigdy na forum tego typu.

#2 2020-10-02 18:29:57

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.121

Odp: rekrutacja

Jaki jest/był twój zwyczajowy przedział kaloryczny?

#3 2020-10-02 18:48:41

olaxoxo
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: rekrutacja

Okres z ćwiczeniami trwał kilka miesiecy, nie wiem dokładnie ile.

najmniej ile jadłam to w granicach 500kcal

teraz myśle ze jem ok 1500kcal dziennie, ale chciałabym wrocic do tych 500/600
jem dosłownie wszystko na co mam ochote, strasznie chce to zmienić:-( bardzo lubie smak jedzenia, slodkie, słone, ostre:-(

#4 2020-10-02 18:58:33

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: rekrutacja

Nie możesz przestać jeść, bo przez miesiące dostarczania organizmowi 500 kcal i intensywnych ćwiczeń ciało dopomina się odżywienia. Nie trzeba schodzić do 500, żeby chudnąć i być pro ana. Zanim schudniesz to niedoborów poważnych się dorobisz, o ile już ich nie masz.

Pominęłaś 9 punkt w formularzu: Opowiedz coś o sobie.

#5 2020-10-02 21:02:56

olaxoxo
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: rekrutacja

tak jak wspomniałam wcześniej, przestałam cwiczyc, wiec na chwile obecna jem jak normalny czlowiek i przez to tyje;-( codziennie chodze spac z ogromnym brzuchem, a mam tak spowolniony metabolizm ze w ciągu nocy moj zoladek nie jest w stanie tego strawić.

oj, nie zauwazylam 9 punktu
wiec, mam dwojke braci, jednego blizniaka a drugiego 7latka, mieszkam z obojgiem rodzicow i maja takie prace ze często są w domu, wiec ciezko jest mi ograniczyć jedzenie w ich obecności. mam psa i kota, generalnie kocham zwierzeta. ostatnio często myśle o spróbowaniu się w byciu modelka, ale musze zgubić co najmniej kilka kilogramów zeby czuc się ze soba lepiej i być troszke bardziej pewna siebie. jestem teraz w klasie maturalnej, myśle o studiach w kierunku psychologii, ale jeszcze wszystko może się zmienić;-)

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mocnyots - testoweforumsevencompany - serialowo - zabezpieczenia - zarabiajmyrazem