Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-25 22:14:12

Skalmar
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.120

Formularz

1. Ile masz lat?
Mam 18 lat
2. Twój wzrost.
157cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
Najniższa-45kg
Najwyższa-53kg
Obecna-49kg
4. Twój cel.
Cel- 40 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
Dotychczas odchudzałam się na diecie 1000-900 kcal starałam się ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu. Odchudzam się od ok. pół roku. Zazwyczaj jem między 800 A 900 kcal I ćwiczę codziennie co najmniej godzinę (ćwiczenia typu -500, -900 kcal)
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie przede wszystkim drogą do osiągnięcia samodyscypliny nie tylko w kwestii wagi Ale również np. W nauce.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuję, że będziemy się wzajemnie  wspierać w dążeniu do osiągnięcia celów oraz tego że będziemy dla siebie motywacją. 
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
Nie. Jestem pierwszy raz na forum o takiej tematyce.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Obecnie uczę się w liceum na profilu matematyczno- fizycznym. Lubię się uczyć tych przedmiotów I wiąże z nimi swoje plany w przyszłości. Staram się  realizowac to co mam zaplanowane na dany dzień I nie dopuszczać do tego, aby jakieś zadania zostały mi na następny. Oczywiście nie zawsze mi się to udaje ale z dnia na dzień widzę u siebie coraz większy postęp. Moim celami sa: osiągnięcie takiej wagi, z której będę dumna I w której będę się dobrze czuła oraz zdobycie najwyższej średniej w szkole I  tytułu laureata w Olimpiadzie Matematycznej. Samodyscyplina jest właśnie tym kluczem, który pozwoli mi na osiągnięcie sukcesu.

#2 2020-09-25 22:22:22

Skalmar
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.120

Odp: Formularz

Uuu Ale super [dblpt])). Ćwiczę głównie tabate ale wykonuję również  ćwiczenia chloe ting na brzuch I pośladki.

#3 2020-09-25 23:11:22

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.121

Odp: Formularz

Podbijam pytanie Nx.
Ostro ćwiczysz przy takich limitach. Też lubię tabaty [dblpt]) A miewasz napady?
P.S. Śliczny avatar!

#4 2020-09-26 10:41:32

Skalmar
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.120

Odp: Formularz

Kiedy coś robię to chcę czuć włożony w to wysiłek. Na diecie typu vitalia jak I na innych zdrowych dietach nie czułabym tej ciężkiej pracy włożonej w chudniecie, bo na 1500 kcal nie czuje, że chudne. Caly czas jestem najedzona, nie pojawia się uczucie głodu A to właśnie dzięki niemu czuje że mam pod kontrolą to co robię. Testuje wtedy swoją samodyscypline odmawiając sobie np. Słodyczy czy jakiegoś fastfooda. Tylko wtedy gdy widzę na wadze coraz niższa wage dzięki temu że oparłam się pokusie zjedzenia jakiegos batona wtedy czuje że mój wysiłek ma sens. Dlatego wybieram pro ane I samodyscypline.
Ostatni napad miałam pod koniec sierpnia. Ale odkąd rozpoczął się rok szkolny muszę więcej czasu poświęcać nauce itd to nawet nie mam czasu myśleć o jedzeniu. Każdego dnia planuje co będę jeść, co mam zrobić, poćwiczyć I staram się tego trzymać przez co nie mam czasu na nudzenie się  A napady u mnie z reguły pojawiają się wtedy kiedy się nudzę I kiedy nic nie mam do zrobienia przez cały dzień. A takich luźnych dni ostatnio u mnie nie ma przez co napadów nie miewam.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spongeblox - loudrp - vaperpg - suncityroleplay - proana