Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-16 13:18:58

Adriank
Gość
AndroidChrome 77.0.3865.92

Rekrutacja

1. Ile masz lat?
-mam 21 lat.
2. Twój wzrost.
-165cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
najniższa-65kg
najwyższa-110kg
aktualna-85kg
4. Twój cel.
-50kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie, jak wygląda teraz? Jak długo się odchudzasz? Podaj swój zwyczajowy przedział kaloryczny.
dotychczas starałam się jeść między 500-800kcal,chodziłam na długie soacery,uczęszczałam na basen oraz biegałam.Odchudzam się jakieś 4miesiące.Jem jak już napisałam około 500 kcal
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
pro ana jest dla mnie czymś w rodzaju oparcia którego brakuje mi w innych.Pomocą w kontrolowaniu swojej woli.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś/chciałbyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia i dobrych rad [dblpt]) a wnieść mogłabym dobry humor,jakieś fajne rady i pomoc w razie potrzeby
8. Czy już kiedyś byłaś/eś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce? Jeśli tak, co sprawiło, że już do niego nie należysz?
nie bo ciezko znalezc jakies fajne aktywne fora
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Jestem osobą raczej pozytywną,wszędzie widzę dobro.Odkąd zaczęłam się leczyć przytyłam dość sporo.Najbardziej bolały komentarze mojej rodziny jak i rodziny przyjaciółki.Za pół roku bierze ślub i chviałabym wyglądać ślicznie na jej weselu więc staram się znaleźć kogoś kto będzie mi towarzyszył ☺️

#2 2020-09-16 16:07:18

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Rekrutacja

Dobra rada nr. 1: 500 to zbyt mało, łatwo na takiej diecie dostać efektu jojo a i organizmowi zbyt nie sprzyja... 800 jest jak najbardziej okej. Rozumiem chęć jak najszybszego zrzucenia wagi, też mam za kilka miesięcy parę wydarzeń, na których chcę wyglądać dobrze, ale staram się odchudzać ostrożniej. [dblpt]D

Czy pro ana wpływa też jakoś na twoje życie poza dietą?

#3 2020-09-16 16:52:20

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.102

Odp: Rekrutacja

Jak wyżej, bilanse 500 kcal prowadzą prędzej czy później do dużych napadów i jo-jo, myślę, że zanim schudniesz do docelowej wagi to niestety najpierw dorobisz się najróżniejszych braków witamin, minerałów, białka itp. Chudnie się też całkiem sprawnie na bilansach typu 1000 kcal, ja jem ponad i chudnę, przy czym nie osłabiam organizmu.
Miewasz napady głodu?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
titanblitz - magicschool - menadzersiatkowka - ardemia - itsmylife