Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-14 10:26:52

Hisuu
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.101

Formularz rekrutacyjny

1.Wiek: 2.Wzrost:
Mam 20 lat.Mój wzrost to 172cm.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna:
Najniższa 64kg; najwyższa 82; obecna 78

4. Twój cel:
55kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Nie było rozsądne, jadłam dużo po czym nastał okres niejedzenia wcale przez wyrzuty sumienia, później prawie wcale aż moja "dieta" zatoczyła koło.

6.Czym dla ciebie jest "pro ana"
Pro Ana jest dla mnie kontrolą nad samą sobą, sposobem na zaakceptowanie samej siebie.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym uzyskać wsparcie oraz je ofiarować. Mam nadzieję że tu znajdę miłe osoby z którymi przejdę razem drogę ku perfekcji.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie byłam nigdy zarejestrowana na forum o podobnej tematyce.

9. Opowiedz coś o sobie:
Jestem zwykłą osobą która kiedyś miała na tyle pewności siebie aby mimo wagi nosić kabaretki i krótkie spodenki, po licznych żartach ze strony nieznajomych nie zostało z tej osoby nic. Mam chłopaka, który jest dla mnie wsparciem lecz nie zawsze to dostrzegam. Mam problemy ze sobą jak i z rodziną. Nie mam żadnego wsparcia od rodziny, a każde ich zainteresowanie moją osobą to krytyka i kolejna awantura. Myślę, że rodzina powinna być wsparciem i zrozumieniem dlatego tak abstrakcyjna jest dla mnie ta sytuacja. Myślę, że mam problem z prawidłowym postrzeganiem rzeczywistości, jestem zrezygnowana. Uczęszczam do psychiatry, sam po zaledwie roku nie jest w stanie określić co mi dolega lecz wszystko wskazuje na duwbiegunowe zaburzenie osobowości. Straciłam pracę oraz nie mam siły szukać następnej. Chciałabym zacząć zrozumienie tego życia i poukładanie od kontroli samej siebie poprzez dietę. Mam rozregulowane poczucie głodu, nie czuję gdy jestem głodna ani syta. Gdy dopada mnie depresyjny nastrój włącza mi się myślenie "najem się na co mam ochotę bo i tak umrę gruba". Nie wiem co powinnam jeszcze o sobie napisać więc zakończenie tutaj ten smętny wywód. Miłego dnia ?

#2 2020-09-14 12:31:45

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz rekrutacyjny

A co ze zdrowym odchudzaniem? Nierozsądne się nie sprawdziło, przyniosło więcej szkód niż korzyści, sama widzisz. A gdyby tak wyliczyć swoją CPM? Albo nawet wybrać się do dietetyka, który we wszystkim ci pomoże? Będzie zdrowiej, a kto wie czy nie skuteczniej

Offline

#3 2020-09-14 12:41:27

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Formularz rekrutacyjny

Nie poddawaj się każdy ma swoje gorsze i lepsze chwile. To że teraz się nie układa nie znaczy że tak będzie zawsze. Pomysł by zacząć od diety nie głupi aczkolwiek widzę jak te wszystkie sfery życia na siebie wpływają jak jedna burzy inne i na odwrót.
Jaki planujesz bilans, ile chciałabyś spozywać dziennie kcal?

Offline

#4 2020-09-14 14:17:00

Hisuu
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz rekrutacyjny

Myślę, że ta waga może być zaczątkiem do uporządkowania tego chaosu. Zapewne da mi lepsze samopoczucie więc i siłę aby robić w końcu coś dla siebie dobrego i spojrzeć na życie pozytywniej. Metodą małych kroczków chcę zacząć właśnie od tej kwestii, później kwestii pracy, mieszkania etc. Mam nadzieję że to wystarczająco konkretna odpowiedź bo lepiej opisać moich motywacji nie umiem.

Obecnie mieszkam w mieszkaniu mojego taty oraz jego żony. Oni są za granicą ale przyjeżdżali średnio co 2-3 miesiące. Teraz jest to na moje szczęście dłuższa przerwa ze względu na ciążę mojej macochy która niestety kończy się w połowie września więc mam przed sobą wizję kolejnego cyrku. W tym mieszkaniu mieszka również moja babcia w której też nie mam żadnego oparcia bo jest to kobieta tak zmienna w swoim zdaniu, przyjmująca jedynie swoją wersję za słuszną, że jest trudno o jakiekolwiek porozumienie chociaż na polu gotowania. Gdy póbowałam sama gotować ale wtedy obrażała się etc.

Z wpływem jednych sfer na drugie to zdecydowanie prawda. Czuję że co bym nie zrobiła to i tak inny problem to zepsuje, a moje starania pójdą na marne ale chce spróbować to poukładać.
Nie wiem jaki powinien byc akurat dla mojego trybu życia(domowego) odpowiedni bilans. 1500? 1200? 900?

Wiadomość dodana po 03 min 25 s:
Myślę że zdrowy styl życia nie zdąży dać mi efektów przed skutkami problemów, które na mnie ciążą co dodatkowo mnie dobije.

Wiadomość dodana po 07 min 04 s:
Chciałabym odzyskać kontrolę nad swoim życiem i przestać traktować jedzenie jak chwilę zapomnienia dla tego wszystkiego.

#5 2020-09-14 18:47:55

Hisuu
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz rekrutacyjny

Poczucie kontroli.

#6 2020-09-14 22:09:26

Hisuu
Gość
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz rekrutacyjny

Jakiego kopiowania? Widocznie zbytnio zawierzyłam w wartość tego forum skoro zarzuca mi się bezpodstawnie kłamstwo.

#7 2020-09-14 22:14:53

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Formularz rekrutacyjny

Jesteśmy ostrożni, Hisuu. Nikt nie oskarżył Cię o kłamstwo, nx poinformowała tylko, że prosimy o autentyczność, a w przypadku odpowiedzi na zadane pytanie- o trochę większą wylewność. Musimy mieć dobre podstawy do tego, by pomyślnie zatwierdzić twoją rekrutację [dblpt]) Pro ana to nie tylko kontrola w kwestii odchudzania. Ja mam pytanie o to, jak ana wpływałaby na twoje życie poza dietą?

#8 2020-09-16 16:37:04

Minion
Gość
Windows 7Chrome 85.0.4183.102

Odp: Formularz rekrutacyjny

Hisuu napisał/a:

Jakiego kopiowania? Widocznie zbytnio zawierzyłam w wartość tego forum skoro zarzuca mi się bezpodstawnie kłamstwo.

Chodzi nam o większe rozwinięcie, uzewnętrznienie się w odpowiedziach... Forum jest dla nas bezpiecznym miejscem, piszemy tu sporo prywatnych rzeczy i chcemy poznać osoby, zanim je przyjmiemy. Skoro wartość tego forum, którego widzisz zaledwie kawałek, jest poniżej Twojego poziomu i oczekiwań to powodzenia w szukaniu odpowiedniego dla siebie.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cwaniak - polskiserwerextrazabawy - armdayz - perfectdolly - blueberryrp