Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-14 02:02:29

Mixtura
Gość
Windows 7Firefox 77.0

Rekrutacja

1. Ile masz lat
32 lata

2. Twój wzrost

151cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna

43kg/60+ (już przestałam się wtedy ważyć), ok.53-54 kg (4-5kg dorobiłam się w ostatni miesiąc)

4. Twój cel

Najlepiej się czułam przy tych 43kg także chciałabym do tego wrócić.
Od dawna próbuje, ale się nie udaje...

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?

Może zacznę od tego, że moje "odchudzanie" trwa od 22 lat. Może nie tyle co odchudzanie a problemy z odżywianiem.
Nikt mnie nigdy nie nauczył jak jeść normalnie.

Głównie borykam się z napadami. Od lat już nie wymiotuje i nie zamierzam do tego wracać jednak pomimo tego, że jestem już po 30 nie potrafię nadal normalnie się odżywiać.
Raz jem bardzo mało i dużo się ruszam, innym razem wrzucam w siebie wszystko.
Niestety na chwilę obecną mój ośrodek głodu i sytości jest mocno zaburzony. Nie odczuwam głodu, nie odczuwam także nasycenia dlatego tylko "zdrowym" rozsądkiem mogę na początku obniżyć swoje porcje żywieniowe.
A zdrowego rozsądku mi brak więc chyba potrzebuję pomocy/wsparcia.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Przede wszystkim to dla mnie przeszłość. W ruchu pro ana obracałam się przez wiele lat. Na początku prowadziłam bloga, później byłam na forach. Wychowałam się na tym. To było kiedyś całe moje życie.
A czym jest teraz? To takie trochę wrócenie do korzeni, do czegoś co cały czas we mnie siedzi i siedzieć będzie.
To zawsze było dla mnie najtrudniejsze pytanie ;)
Obecnie to dla mnie ludzie, którzy rozumieją ten schemat, sposób działania, myślenia...




7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

Nie wiem czy coś nowego mogę wnieść...co najwyżej podzielić się swoimi doświadczeniami, radami...
Myślę, że na chwilę obecną uczestnicy forum mogą dać mi więcej niż ja im, ale wierzę, że to się zmieni z biegiem czasu.
Czego oczekuję? Z zasady staram się niczego nie oczekiwać, ale chciałabym się tu odnaleźć, znaleźć wsparcie i dobre słowo.
Obecne czuje się z problemami żywieniowymi sama. Zazwyczaj tego typu problemy dzieliłam z osobami z forum, z blogów - wtedy było mi zdecydowanie łatwiej.


8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?

Byłam na kilku. Przez kilkanaście lat. Niestety fora już się rozpadły. Większość z nas była w podobnym wieku. Po skończeniu studiów, poznaniu partnerów, gdy zaczęły pojawiać się dzieci - zwyczajnie fora się rozpadły. Coraz mniej osób zaczęło się udzielać aż w końcu umilkły na dobre.

9. Opowiedz coś o sobie

Coś o sobie. Ciężka rzecz.
Chciałabym powiedzieć, że nie jestem osobą wylewną, ale czasami jak się już rozkręcę to gadam i gadam. Nie ma reguły. Żyję na dwóch różnych biegunach. Jak jest dobrze, to jest dobrze. Jak jest źle to źle. Staram się szukać szarości i kolorów w tym wszystkim, ale nie zawsze się udaje. Dość emocjonalnie podchodzę do życia przez co nie funkcjonuje mi się łatwo wśród ludzi.
Uczęszczam regularnie (w miarę) na terapię, ale moje ed jest zbywane (w końcu wyglądam normalnie to nie ma problemu, nie? ;) zapewne to znacie)
W grudniu już kończę spotkania.

Mam stałą pracę, psa i dużą nadwrażliwość w sobie ;)
Żyję z ludźmi, którym raczej nie opowiadam o swojej przeszłości.
Pomimo, że bardzo cenię większość swoich znajomych jestem ostrożna. Staram się nie zwierzać z moich obaw, lęków i złego samopoczucia. Za bardzo się w życiu sparzyłam, niestety dość mocno.

#2 2020-09-14 10:39:16

Mixtura
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

dzięki [dblpt])
Bezdradność to przez jeden wielki wkurw (sory za słowo, ale jak patrzę na całokształt to nie idzie się nie denerwować) , ze to już tyle trwa a ja dalej jestem gruba  [dblpt][slash]
A już młodsza nie będę  [dblpt][pion]


Zdiagnozowali mnie w szpitalach. Diagnozy różne, ale podobne [sred])
borderline, Chad, fobie społeczna, depresja.
Obecnie na papierze główna diagnoza to Chad a współistniejąca: depresja i borderline.
To już od lekarki, która mnie prowadzi ok 14 lat

Z zaburzeń odżywiania leczyłam się na bulimię.

#3 2020-09-14 12:20:06

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Rekrutacja

Też jestem na tak. Może i mam trochę mniej na karku, ale napady to taka moja pięta Achillesa. Zresztą,jest nas sporo. Jesteś bardzo doświadczona przez życie, czuć to podczas samego czytania. Wsparcie i dobre słowo na pewno tu znajdziesz

Offline

#4 2020-09-14 12:44:28

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Rekrutacja

Dzięki, Nx, przez ciebie parsknęłam śmiechem podczas lekcji XD

Offline

#5 2020-09-14 15:05:20

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Rekrutacja

Też jestem przekonana, że pasujesz tu w 100%! [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
grupaszanca - ogamefanatyk - splyw2020 - aquapalms - deepestdarkness