Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-14 01:20:41

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Formularz rekrutacyjny - Luxfores

1. Ile masz lat : 23

2. Twój wzrost : 174

3. Twoja waga: najniższa : 69, najwyższa : 95, obecna : 90

4. Twój cel : 65 kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?

Zazwyczaj moje odchudzanie polegało na diecie ograniczającej kalorie w graniach 1500-1800 kcal dziennie, próbowałem też diety keto miałem 2x podejście i 2x doszedłem na keto do wagi 82 kg, ale zawsze w lato nadrabiam wagę i tyję znowu do około 90kg. Do tego uczęszczałem na siłownię, chodziłem także na basen, posiadam rower szosowy i trochę na nim jeżdżę, staram się żyć aktywnie, dopóki mojej uwagi nie odwraca coś ważnego w moim życiu np. jakiś ważny projekt.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?

Pro Ana jest dla mnie źródłem kontroli w liceum kiedy udało mi się zejść do 69kg wagi i przez dłuższy czas utrzymywać wagę około 70kg, która i tak nie była idealna, ale nie miałem takiego brzucha, miałem kontrolę, czytałem różne Pro Ana blogi i przestałem traktować jedzenie jak przyjemność tylko jako paliwo i każda kalorie nawet z alkoholu na imprezach była wliczana w bilans, co pozwoliło mi schudnąć i przez dłuższy czas utrzymać nie wymarzoną, ale dosyć dobrą wagę.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

Od forum oczekuję pomocy w ponownym podejściu do osiągnięcia celu i najpierw zejścia do poniżej 70kg, a docelowo do 65kg, chciałbym na nie wnieść świeżą energię i stosunkowo sporą wiedzę na temat odżywiania, treningu i innych rzeczy fizjologicznych.
Nie wiem czy mężczyźni są tutaj mile widziani, ale nie znalazłem w regulaminie informacji, że jesteśmy tutaj niemile widziani, mam nadzieję że tak nie jest.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?

Nie byłem nigdy zarejestrowany na podobnym forum, zawsze byłem tylko czytelnikiem.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])

Na codzień jestem studentem, mieszkam na swoim, interesuje się wieloma pierdołami między innymi handlem i jestem zakupoholikiem, chciałbym zrealizować wszystkie swoje cele, mam milion pomysłów na minutę, ale większość blokowana jest obecnie przez naukę ;d

#2 2020-09-14 09:27:58

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Dlatego, że pracuję sezonowo i lipiec i sierpień to dla mnie praca codziennie od 9-23, no i zwykle w tym okresie jem jakiś syf i na koniec dnia coś do tego wypiję, potem po sezonie z reguły też nadrabian bo przestaję pracować i organizm przyzwyczajony do tych 10-12tyś kroków dostaje obecnie pewnie 2 tyś, bo mam do skończenia projekt, z domu się prawie nie ruszam, a jem normalnie, więc tyję.
No wiem, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, żeby wliczać alko.

#3 2020-09-14 10:29:51

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Od 4 lat podobny problem i tak próbuję to ustabilizować, w tym roku w lipcu nic nie przytyłem, ale sierpień i wrzesień mnie pokonały i znowu się ocknąłem, że jest już dramat i nie mogę tak wyglądać, to nie jest picie z kolegami, chciałem wziąć dietę pudełkową, ale nie dowożą do tej miejscowości, możliwości gotowania też nie ma ze względu na brak czasu, jedyne co naprawdę miałoby sens to dieta pudełkowa, albo trzymanie się z Aną i jedzenie jednego posiłku dziennie. Mam problem z normalnym jedzeniem, powinienem zawsze liczyć kcal i nie przeginać, bo tak jak właśnie skończyłem pracę i siedzę w domu tyję z dnia na dzień dosłownie i to nie jedząc nie wiadomo ile, ale no właśnie nie wiem ile, dlatego od dzisiaj wracam do skrupulatnego liczenia i jedzenia jak najlepiej myślę, że na początek do 1500 kcal. Chciałbym móc na forum dzielić się drogą chudnięcia,wspierać i być wspieranym przez innych i w końcu dojść do wymarzonej wagi i bycia w życiu osobą szczupłą.

#4 2020-09-14 12:13:34

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
AndroidChrome 85.0.4183.101

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Ana to nie zawsze jeden posiłek dziennie. Do gotowania dla jednej osoby nie potrzeba pół dnia, jest maasa filmików na yt którymi można się zainspirować, a do tego zdrowo schudnąć.
Przede wszystkim musiałbyś chyba zmienić podejście. Nie trzeba codziennie pić, a zdrowsze odżywianie wcale nie musi zająć multum czasu. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę w twoim życiu nie istnieją żadne inne wyjścia niż jedzenie syfu i alkohol, czy po prostu jest to dla ciebie wygodne. Odchudzanie nie będzie miało sensu, jeśli prędzej czy później wrócisz na stary tor

Offline

#5 2020-09-14 12:59:18

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Mówię o jednym posiłku w lecie, naprawdę jeżeli nikt nie pracował od 9-23 i nie spał w miejscu pracy to nie wie o czym mówię, to naprawdę dramat xD i od poniedziałku do niedzieli, nie ma czasu na nic. Teraz mam 10 miesięcy spokoju i chcę wrócić najlepiej razem z forum do diety, tak aby mieć ciągłą motywację i motywować innych, oczywiście używki są wygodne, ale chcę to ograniczyć do zera, a jak już to wliczać to w bilans, jeżeli będzie jakaś mus impreza.

Wiadomość dodana po 30 min 22 s:
No co robiłem w tym temacie to jeszcze to, że np. próbowałem jeść tylko jeden posiłek, albo 2, nie mam tam możliwości przygotowania żadnego posiłku samemu,  dlatego jadłem np. obiad w barze domowym obok, albo jakiegoś kebsa i nie jadłem nic innego w ciągu dnia.

#6 2020-09-14 14:06:04

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

No wzięło się to stąd, że kiedy interesowałem się tą tematyką i czytałem takie blogi wyrobiłem w sobie myślenie o tym, że jedzenie nie jest mi potrzebne do szczęścia, tylko do dostarczenia konkretnej ilości kalorii, a bycie głodnym sprawia, że chudnę, wtedy udało mi się dojść do magicznych dla mnie 69 kg

#7 2020-09-14 15:16:36

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Luxfores napisał/a:

chciałbym na nie wnieść świeżą energię i stosunkowo sporą wiedzę na temat odżywiania, treningu i innych rzeczy fizjologicznych.

możesz podać przykład tej swojej wiedzy na temat odżywiania albo treningu? Twoje wypowiedzi są ukierunkowane bardziej na zdrowy tryb życia niż pro anę...

#8 2020-09-14 15:57:54

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Ale w sezonie nie jestem w domu, tylko sklep jest moim domem, śpię w pracy, budzę się w pracy i cały dzień jestem w pracy, gdzie jedyne co jest to sala sprzedaży i magazyn, na którym jest materac do spania i czajnik, oprócz tego łazienka. Nie mam tam możliwości gotować.
ANnA nie wiem jaki mam Ci podać przykład wiedzy na temat odżywiania, wiem jak można obliczyć zapotrzebowanie, jakie poszczególny produkty mają IG, wartości odżywcze, kalorie, zawsze dodawałem sobie wszystko w głowie, kiedyś używałem kalkulatorów, a teraz lecę na pamięć.

#9 2020-09-14 16:32:37

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Uważam, że będą tutaj miałbym większą motywację do osiągnięcia wymarzonej wagi, a potem jej utrzymania, teraz tak jak mówię jestem w domu i przez najbliższy miesiąc mam dużo czasu żeby wrócić do dobrych nawyków.

#10 2020-09-14 17:03:24

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Tak jak napisałem później do jej utrzymania. Ewentualnie dalszego budowania sylwetki w zależności jak będzie wyglądać.

#11 2020-09-14 17:07:17

Hotaru
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Wydaje mi się, że mniej chodzi o Twoje cele, a bardziej sposoby, jak je osiągnąć. Jaki limit kaloryczny planujesz? Ile posiłków dziennie, jakie te posiłki, czy regularnie? Co poza nimi? I jaki mindset kojarzy Ci się z proaną?

#12 2020-09-14 17:25:05

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Limit kaloryczny 1500 kcal, posiłki dziennie 2, IF od 10-18, poza nimi nic, w razie mega głodu warzywo, lub owoc - marchewka, grejpfrut, pomidor. Z Proaną kojarzy mi się jedzenie w taki sposób, aby chudnąć umiarkowanie w jedzeniu, liczenie kalorii, myślenie o tym, że pomimo że odczuwasz głód to chudniesz i jest to w gruncie rzeczy dla Ciebie dobre, nie patrzenie na jedzenie jak na przyjemność, tylko jako obowiązek, właśnie w ten sposób udało mi się kiedyś dotrzeć do jakiegoś w miarę akceptowalnego wyglądu i wagi.

#13 2020-09-14 17:31:32

Hotaru
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.102

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Ok, rozumiem. Swoją drogą, co studiujesz, jeśli mogę z ciekawości zapytać? Też się męczę ze studiami [dblpt])
A poza jedzeniem, co dałaby Ci proana w innych sferach życia, po co Ci ta waga? Wiesz, ed często idzie w parze z uczuciem słabości, obsesją, niemożnością skupienia się, wypadającymi włosami, strachem przed jedzeniem. Uda Ci się tego uniknąć? To nie jest coś, w co chce się wciągać ludzi, którzy poradziliby sobie ze zdrową dietą.

#14 2020-09-14 17:48:19

Luxfores
Gość
WindowsOpera 70.0.3728.178

Odp: Formularz rekrutacyjny - Luxfores

Zarządzanie i inżynierię produkcji, jestem w trakcie pisania pracy, dlatego cały wrzesień w domu. Uważam, że upragniona waga, wygląd, sylwetka jest mi potrzebna do osiągania kolejnych w życiu celów, niestety wygląd jest jednym z tych z którym ciągle się borykam, ale mam dosyć częstego zwracania mi uwagi przez ojca, że jestem gruby, czasami przez babcie, często zdarzało się to też w pracy, nie są to niby dokuczliwe zaczepki, nie jestem jakis mega zlany, ale milion razy zwracana uwaga i doczepka po prostu staje się twoją obsesją i chciałbym to raz na zawsze skończyć, generalnie jeżeli miałbym policzyć w swoim życiu to schudłem łącznie z 40-50kg i przytyłem wiadomo więcej z 60kg, chciałbym mieć to pod kontrolą. Jeżeli chodzi o uczucie słabości wiem, bo w liceum podczas kiedy dochodziłem do akceptowalnej wagi miałem wiele razy zjazdy energii, byłem bardzo nerwowy i rozkojarzony, ale zawsze wtedy kiedy było źle powtarzałem sobie, że nie jem więc chudnę, że to jest dla mnie dobre i tak teraz w tym momencie chudnę, bo niczego nie zeżarłem. Jednak wszystkie podejścia do diet kończyły się szybszym, lub wolniejszym wróceniem do wagi wyjściowej, a zdarzało się że i z nawiązką. Mam taki dziwny metabolizm, albo typ genetyczny, że jeszcze jak w 3 tygodniu sierpnia ważyłem 85kg, to teraz w połowie września ważę już 90kg. Jadłem za dużo, ale wcale nie były to nie wiadomo jakie ilości, po prostu wiem że aby w swoim życiu obniżyć i utrzymać dobrą wagę muszę rygorystycznie podchodzić do mojego odżywiania. Najbardziej czego chcę uniknąć to bycia ponadprogramowo obfitym w tkankę tłuszczową. Tak jak mówię podejść do diet miałem wiele low-carb, keto, do tego liczenie kalorii, dieta bez pszenicym, ale bez odpowiedniego podejścia mentalnego, jakie dała mi kiedyś proana, wszystko szło jak krew w piach, dlatego chcę do tego wrócić.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
impelboys - spdlkcforum - forummjakmilosc - ardemia - sebastianlewandowski