Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-09-03 00:02:01

pragnekosci
Gość
WindowsChrome 70.0.3538.102

Rekrutacja

1. Ile masz lat
Mam 16 lat.

2. Twój wzrost
Mam 160 cm.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 43 kg
Najwyższa: 51 kg
Obecna: 47.5 kg

4. Twój cel
Mój cel to 38 kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Dwa lata temu chciałam zostać motylkiem Any. Na początku szło mi dobrze ale później wpadłam w błędne koło napadów i postanowiłam  to skończyć. Po roku wróciłam do Any. Zeszłam do swojej najniższej wagi i wpadłam w bulimię, która trwa już prawie rok. Bulimia nie jest kontrolą dlatego chce przestać to robić, schudnąć, odzyskać kontrolę i cieszyć się chudym życiem z Aną u boku.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie sposobem na życie. Nie chce mieć anoreksji, chce żyć według jej zasad i osiągnąć swoją własną perfekcję z pomocą Any.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Od forum oczekuję motywacji i wsparcia. Łatwiej jest trwać w postanowieniach wiedząc, że nie jest się w tym samotnym. Ja zaś chcę podzielić się swoimi sposobami na szybką utratę wagi. Chce wstawiać niskokaloryczne przepisy, dzielić się porażkami i sukcesami oraz motywować. Chciałabym mieć takie miejsce gdzie mogę się wyżalić i wyrzucić z siebie to czego nie mogę poewiedzieć głośno. Miło było by też poznać kogoś i wspierać się w dążeniu do ideału.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nigdy nie należałam do żadnego forum.

9. Opowiedz coś o sobie
Mam na imię Daria, interesuję się hmm… w sumie tylko tym co związane z odchudzaniem. Moją pasją jest również wizaż, charakteryzację. Lubię czytać i oglądać seriale, najbardziej dramy koreańskie [sred])

#2 2020-09-03 13:46:18

pragnekosci
Gość
WindowsChrome 70.0.3538.102

Odp: Rekrutacja

nx napisał/a:

Hej. Czytalas regulamin?

Tak

Wiadomość dodana po 06 min 57 s:

PerfectlyImperfect napisał/a:

Hej, mówisz że pragniesz kontroli
A nie uważasz że ana to też w pewnym sensie jej brak? Nie radzimy sobie z normalnym jedzeniem więc szukamy "poczucia" kontroli w obcinaniu limitów, jestem ciekaw jakie jest Twoje zdanie.

Uważam, że Ana jest kontrolą. Nie tylko nad jedzeniem ale również nad innymi aspektami życia. Daje mi poczucie porządku i bezpieczeństwa. Mogę decydować co jem, kiedy i w jakich ilościach. Nie jem nic bez zastanowienia. Kontroluję każdy kęs. To dla mnie definicja kontroli. Ana daję mi poczucie wewnętrznego spokoju.

#3 2020-09-03 14:48:47

ANnA
Gość
WindowsChrome 85.0.4183.83

Odp: Rekrutacja

Jaki masz limit kaloryczny?

#4 2020-09-03 17:10:01

pragnekosci
Gość
WindowsChrome 70.0.3538.102

Odp: Rekrutacja

ANnA napisał/a:

Jaki masz limit kaloryczny?

Różnie w sumie. Max 800 kcal. A ty?

#5 2020-09-03 18:48:22

pragnekosci
Gość
WindowsChrome 70.0.3538.102

Odp: Rekrutacja

nx napisał/a:

Skoro czytalas regulamin, to wiesz, ze zwykle nie przyjmujemy osob ponizej 18 roku zycia. Dlaczego uwazasz ze masz szanse?

Nie uważam, że mam szansę ale uważam, że tu pasuje. Zawsze warto spróbować.

#6 2020-09-03 20:13:22

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
WindowsChrome 84.0.4147.135

Odp: Rekrutacja

Młodziutka jesteś, jeszcze rośniesz, jesteś w okresie dojrzewania. Sylwetka się zmienia. A ten okres w życiu jest ważny dla rozwoju, dla mózgu, dla całego organizmu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskiserwerextrazabawy - armdayz - perfectdolly - sasw-2020 - cs-haze