Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-18 15:24:40

Lunka
Gość
WindowsOpera 69.0.3686.95

Witajcie ^^ Zostawiam tu formularz

1. Ile masz lat
16
2. Twój wzrost
161
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
40, 60, 60
4. Twój cel
Moim celem jest waga 50/48 kg. Chcę się czuć dobrze ze sobą, przestać wstydzić się swojego ciała, zmieścić się w stare ubrania, odzyskać kontrole i pewność siebie
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Trzy lata temu nieświadomie się głodziłam.. Po tym epizodzie jadłam bardzo mało al zdrowo i utrzymywałam idelną wagę 48 kg. Niestety w grudniu 2019 miałam swój pierwszy napad. Wpadłam w błędne koło jedzenia syfu a potem próby spalenia go. Niestety tak wegetuje do dziś i ciężko mi to powstrzymać
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Gdy wspominam ten moment gdy chodziłam lekko głodna ale mimo wszytsko nie głodziłam się czuje że wtedy byłam naprawdę szczęśliwa. Czułam kontrole, byłam pewniejsza siebie, bardziej się sobie podobałam. Tym chyba jest i to nam daje pro-ana. Chcę bardzo do tego wrócić...
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję porad, motywacji i wsparcia. Chciałam poznać osoby takie jak ja które mnie zrozumieją. Również chce ofiarować swoją pomoc jeśli tylko będę potrafiła
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie, ponieważ nie znalazłam takiej strony
9. Opowiedz coś o sobie
A więc... mam cudownego rudego kotka Rysia i małego czarno białego Edzia (którego znalazłam w polu hah). Od 4 lat nie jem mięsa ze względów etycznych. Uwielbiam słuchac muzyki, oglądać filmy, seriale i animacje.

#2 2020-08-18 19:39:59

Lunka
Gość
WindowsOpera 69.0.3686.95

Odp: Witajcie ^^ Zostawiam tu formularz

Rozumiem że możesz nie być przekonania do rekrutacji mnie ze względu na mój wiek. Co do terapii niestety byłam już na dwóch i nic mi nie pomogły (tematem przewodnim nie były problemy z jedzeniem a akceptacją itp.) Nie chce się totalnie wyniszczyć tylko wrócić do tego epizodu gdzie miałam kontrole, miałam tą pewność siebie, czułam się lekko. Myślę że motywacja z strony kogoś kto czuje podobnie jak ja może mnie wesprzeć

#3 2020-08-18 19:49:26

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Witajcie ^^ Zostawiam tu formularz

pro ana jest dla ciebie tylko drogą do odchudzania i wymarzonej sylwetki czy oddziałuje też na inne sfery życia?

#4 2020-08-18 22:28:20

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.125

Odp: Witajcie ^^ Zostawiam tu formularz

Co to znaczy, że nieświadomie się głodziłaś?
Ile wynoszą teraz Twoje bilanse?
Jak odniesiesz się do propozycji Nx, żeby jednak spróbować zdrowszego sposobu? Przemyśl to, możesz osiągnąć tą wagę przy pomocy dietetyka albo sama, utrzymując deficyt kaloryczny, czyli odejmując np. 300 kcal od Twojego całkowitego zapotrzebowania energetycznego (można je łatwo wyliczyć na necie).

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
majorkarpg - 4jury - instictrpg - twom - niskaemisja