Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-16 14:27:15

Easy_zero
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.125

Rekrutacja

1. Ile masz lat
20
2. Twój wzrost
160
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
45, 60, 55-58
4. Twój cel
50-48, czuć się dobrze w swoim ciele
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Różnie, od zdrowszego regularnego jedzenia, po kilkudniowe głodówki, deficyty kaloryczne, regularne bieganie, ćwiczenia, silna motywacja do chudniecia i rezygnacja na zmiane
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
zaczęłam od zwykłego, 'zdrowego' odchudzania, które z czasem stało się niewystarczające. pomaga mi w osiąganiu celu i skutecznie powstrzymywaniu się przed poddaniu się napadowi głodu. motywuje mnie do działania i ograniczania ilości jedzenia
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuje wzajemnego wsparcia, motywacji, ciekawych wskazówek i działania się osiągnięciami. Od siebie wnieść to samo
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Tak, należałam do forum O tej tematyce około rok temu, ale przestalo ono byc aktywne
9. Opowiedz coś o sobie
Lubię kino, książki i sztukę.

#2 2020-08-16 15:18:38

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Rekrutacja

Jaką dietę stosujesz teraz? mam na myśli głównie przedział kaloryczny

#3 2020-08-17 20:50:12

Lunka
Gość
WindowsOpera 69.0.3686.95

Odp: Rekrutacja

1. Ile masz lat
16
2. Twój wzrost
161
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
40, 60, 60
4. Twój cel
Moim celem jest waga 50/48 kg. Chcę się czuć dobrze ze sobą, przestać wstydzić się swojego ciała, zmieścić się w stare ubrania, odzyskać kontrole i pewność siebie [dblpt]heart[dblpt]
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Trzy lata temu nieświadomie się głodziłam.. Po tym epizodzie jadłam bardzo mało al zdrowo i utrzymywałam idelną wagę 48 kg. Niestety w grudniu 2019 miałam swój pierwszy napad. Wpadłam w błędne koło jedzenia syfu a potem próby spalenia go. Niestety tak wegetuje do dziś i ciężko mi to powstrzymać
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Gdy wspominam ten moment gdy chodziłam lekko głodna ale mimo wszytsko nie głodziłam się czuje że wtedy byłam naprawdę szczęśliwa. Czułam kontrole, byłam pewniejsza siebie, bardziej się sobie podobałam. Tym chyba jest i to nam daje pro-ana. Chcę bardzo do tego wrócić...
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję porad, motywacji i wsparcia. Chciałam poznać osoby takie jak ja które mnie zrozumieją. Również chce ofiarować swoją pomoc jeśli tylko będę potrafiła
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie, ponieważ nie znalazłam takiej strony
9. Opowiedz coś o sobie
A więc... mam cudownego rudego kotka Rysia i małego czarno białego Edzia (którego znalazłam w polu hah). Od 4 lat nie jem mięsa ze względów etycznych. Uwielbiam słuchac muzyki, oglądać filmy, seriale i animacje.

#4 2020-08-17 20:51:20

Alveynn
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Rekrutacja

Lunka, załóż swój własny wątek

#5 2020-08-17 21:35:15

Lunka
Gość
WindowsOpera 69.0.3686.95

Odp: Rekrutacja

W jakim sensie?

#6 2020-08-18 07:43:32

Alveynn
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Rekrutacja

Jak klikniesz cały dział formularzy rekrutacyjnych to po prawej stronie masz "nowy wątek", tam zakładamy swój własny temat i wklejamy to co tu napisałaś

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-haze - ekipalisa - ibatawia - polskiserwerextrazabawy - sasw-2020