Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-16 10:22:22

Lost Butterfly
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.125

Kwestionariusz

1. Ile masz lat
Mam 15 lat, ale mam nadzieję, że zrobicie dla mnie wyjątek i pozwolicie tu zostać ?
2. Twój wzrost
156/157 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najwyższa - 55 kg, najniższa - 47 kg i tak jest do tej pory jak narazie
4. Twój cel - Mieć chudą sylwetkę, chude nogi i płaski brzuch i ważyć conajmniej 39 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - ćwiczyłam przynajmniej 1 godzine dziennie i chodziłam na spacery, a jadłam mniej tak do 1000 kcal, ale nie zawsze mi się to udawało. Przez pewien czas musiałam zaprzestać z odchudzanie, z powodu małego "wypadku" Na który nie miałam wpływu
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie czymś, a raczej kimś kto pozwoli mi dostosować się do norm społeczeństwa. Aby być zauważanym przez to, że ma się idealną sylwetkę.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Od forum oczekuje wsparcia, miłych relacji, motywacji, a do forum chcę wnieść to samo
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Byłam zarejestrowania, a nawet nadal jestem tylko nie jest ono chyba aktywne [dblpt][slash] Więc potrzebowałabym pomocy jak odnaleźć się na forum, jak szukać postów itp.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])
Mam opowiedzieć coś o sobie... No to tak...
Jak już mówiłam mam 15 lat, ale mam nadzieję, że zrobicie ten jeden wyjątek dla mnie. Od zawsze nie akceptowałam tego jak wyglądam, a w szczególności mojego brzucha, który wystaje. Inni mówią, że tylko troszkę, ale ja to widzę dwa razy bardziej... Nienawidzę też swoich ud. Za wszelką cenę próbuje coś z tym zrobić. Przez ostatnie miesiące razem schudłam 8 kg, ale dla mnie to za mało bo chcę być szczuplejsza. Interesuje się.... Trudno powiedzieć. Po prostu uwielbiam słuchać rockowej muzyki i czasem popu albo rapu. Uwielbiam psy, a kiedyś uwielbiałam również konie, ale wszyscy wyśmiewali mnie od koniar, więc z tym skończyłam. Uwielbiam jeździć na rowerze i spacerować. Lecz moją najbardziej lubianą rzeczą jest noc... Uwielbiam spacerować w nocy patrząc co chwile w niebo, albo usiąść na jakiejś ławce, trawie i patrzeć w gwiazdy. To jest coś co mnie uspokaja i pozwala wszystko wtedy przemyśleć. Te świecące punkciki w nocy na niebie dają mi nadzieję, że dam radę zrobić wszystko co sobie postanowię. Ogólnie co mogę tu jeszcze powiedzieć. Może coś o tym jak zaczęłam się odchudzać... No ogólnie moje pierwsze myślenia były takie aby było zdrowo iwgl i próbowałam, no ale moja rodzina nie kupowała tego co chcę na każdy tydzień więc nie zawsze wychodziło zdrowo... Wtedy postanowiłam po prostu jeść mniej, a wygladało to tak, że czasem zapominałam o pewnych posiłkach dnia albo jeśli na obiad zjadłam za dużo to już nie jadłam kolacji. No ale jak wcześniej pisałam na parę miesięcy musiałam skończyć z odchudzaniem bo zemdlałam ?♀️?♀️ Sama nie wiem czemu, ogólnie wyglądało to tak, że po treningu poszłam wziąść prysznic, a pod prysznicem zemdlałam i wykruszyłam sobie kawałek zęba co skończyło się wizytą u dentysty. Ogólnie wtedy ten trening był po tygodniu odpoczynku bo byłam leniem i mi się nie chciało ćwiczyć ;-;. Teraz to zmienię i mam nadzieję, że ktoś mnie wesprze w tym i pomoże dojść do celu.

#2 2020-08-16 13:08:47

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.125

Odp: Kwestionariusz

Twoje ciało jeszcze się rozwija, nie skończył się nawet twój okres dorastania- nx ma rację, 15 to zdecydowanie za mało. Jeśli po kilku latach nadal będziesz zdecydowana na dietę i życie z pro aną, wróć do nas, będziemy otwarci. Ale kochana, spróbuj na razie zaakceptować zmiany, jakie pojawiają się w twoim ciele- dorastanie to też trochę tycie, zwłaszcza w przypadku nas, kobiet- nie próbuj z tym walczyć. Doradzałabym ci po prostu odstawienie diety i poczekanie, aż twój organizm się unormuje (tym bardziej, że buntuje się mdleniem), chociaż wiem, że ciężko byłoby coś takiego zrealizować. Spróbuj chociażby... nie zrób sobie krzywdy i uważaj na siebie [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testoweforumsevencompany - serialowo - futurecitystories - mushroom - mocnyots