Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-09 13:07:56

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Czapla- na początek

Witajcie!
Mam 28 lat
170 cm wzrostu
Najniższa waga to 44 kilogramy (jednocześnie mój cel), najwyższa i zarazem obecna to 50 kg.
Dotychczas odchudzałam się bardzo nieregularnie, raz bardziej restrykcyjnie, innym razem pozwalając sobie na duże odstępstwa. Nie byłam systematyczna jeśli chodzi o ćwiczenia ani dietę.
Pro ana jest dla mnie powrotem do kontroli, powrotem do bycia szczupłą, ładną i atrakcyjną w swoich oczach.
Od forum oczekuję sprawdzonych rad, narzędzi do wykorzystania przy dążeniu do idealnej dla mnie wagi.
Co mogę dać od siebie? Trochę doświadczenia, motywację i chęć do zmiany na lepsze, dobre słowo i szczyptę optymizmu.
Kilka lat temu byłam zarejestrowana na podobnym forum, ze względu na brak czasu przestałam tam zaglądać a w efekcie usunęłam konto.
Prosicie, bym opowiedziała coś o sobie.
Lubię ludzi. Lubię z nimi rozmawiać, poznawać ich historie, słuchać. Potrzebuje jednak trochę czasu zanim się 'rozkręcę'.
Kocham świat. Fascynuje mnie jego różnorodność, kultury, języki, zwyczaje.
Nie wyobrażam sobie życia bez gór.
Pozdrowienia,
Cz.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#2 2020-08-09 13:15:13

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Czapla- na początek

Cześć,
najdłuższy epizod z odchudzaniem i pro aną to około sześciu lat.
Poza dietą pro ana motywuje do dyscypliny, planowania i trzymania się postanowień.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#3 2020-08-09 15:26:20

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Czapla- na początek

nx napisał/a:

Na forum oczekujemy systematycznosci i aktywnosci. Na jednym sie nie udalo, jest sens?

Rozumiem, czego oczekujecie. Jest to napisane w regulaminie [dblpt])
Uważam, że jest sens. Ludzie próbują wielokrotnie, ja też spróbuję kolejny raz.
Dziękuję za pytanie.


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

#4 2020-08-09 15:34:49

czapla
Motylek
Dołączył: 2020-08-09
Liczba postów: 307
Aktualna Waga: 50.0
Docelowa Waga: 44
BMI: 17.1
Wzrost: 170 cm
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Czapla- na początek

Jeśli dobrze rozumiem, dopiero po pewnym czasie będę miała dostęp do dzienniczków.
Jasne że jest osobiście, w końcu piszemy o sobie- naszych odczuciach, samopoczuciu, wszelkich martwiących nas sprawach.
Zgadzam się, raczej mało kto chce, by o jego prywatnych sprawach czytał ktoś, kto trafił tu przypadkiem.

Wiadomość dodana po 17 min 28 s:
Nie wiem, gdzie tego szukać, więc zapytam tutaj: co w sytuacji, kiedy wyjeżdżać będę na kilka/kilkanaście dni i moja aktywność będzie mocno ograniczona?


Mierz zawsze wysoko, bo nawet, jeśli nie dotrzesz na księżyc, to i tak znajdziesz się wśród gwiazd.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naglosnienie - lolgtxel - tapware - weryinterestingforum - asd