Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-04 19:37:59

jednazmotylkow
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.105

Rekrutacja

1. Ile masz lat     20
2. Twój wzrost         164
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna   50,57,53
4. Twój cel      40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?      Jadłam jak najmniej.nie miałam żadnej diety.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?    Dążeniem do perfekcji
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Oczekuje poznania podobnych do mnie osób i pomocy/dawaniu innym pomocy
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?   To jest moje pierwsze forum o podobnej tematyce.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])     mam na imię Marcelina. Zaczęłam "przygode" Z pro ana już 2 lata temu. Jednak malo chudnę czasem tyję.

#2 2020-08-04 19:47:03

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

A jak Twoja kaloryka wygląda? Ćwiczysz coś?

#3 2020-08-04 19:48:38

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Dlaczego twoim zdaniem tyjesz, zamiast chudnąć? Liczysz kcal?Pytam, bo chciałabym dowiedzieć się co dla ciebie oznacza ,,jedzenie jak najmniej"- bo brzmi to bardzo niebezpiecznie, jesli w grę wchodzą na przykład 300 kcal dziennie...

#4 2020-08-04 20:10:53

jednazmotylkow
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

nx napisał/a:

Ile wytrzymalas ciagiem odchudzajac sie? Jak wplynie pro ana na inne sprawy w Twoim zyciu, wylaczajac diete?

Praktycznie to po 1 roku miałam przerwę. Później wróciłam do tego.
Pro ana pomoże mi czuć się lepiej.

Wiadomość dodana po 02 min 06 s:

Minion napisał/a:

A jak Twoja kaloryka wygląda? Ćwiczysz coś?

Staram się jeść jak najmniej ale różnie to wychodzi. Ciągle się chwytam różnych sportów ale nie zostaje w nich długo. Poza tym czasem w domu zrobię trochę brzuszków i ogólnie ćwiczę brzuch

Wiadomość dodana po 04 min:

ANnA napisał/a:

Dlaczego twoim zdaniem tyjesz, zamiast chudnąć? Liczysz kcal?Pytam, bo chciałabym dowiedzieć się co dla ciebie oznacza ,,jedzenie jak najmniej"- bo brzmi to bardzo niebezpiecznie, jesli w grę wchodzą na przykład 300 kcal dziennie...

Tyje bo czasem się zapominam i jem więcej. Jednego dnia jem około 1000 kcal ale to różnie

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
4jury - twom - niskaemisja - instictrpg - forumnaodwalhelhel