Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-03 23:49:07

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Rekrutacja

Hej,

1. Ile masz lat
Mam 28 lat
2. Twój wzrost
160 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Moja najniższa waga to 39 kg najwyzsza 52, obecna 46,5
4. Twój cel
Mój cel to 39 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Przeważnie jadłam 1300 kcal czasem schodziłam niżej przez dłuższy czas, niestety czasem miewałam napady objadania co powodowało nawrót do starej wagi...

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro Ana jest taka cząstka mojego życia której nikt nie jest w stanie mi odebrać, w której ja kreuje swoją rzeczywistość.
Pomaga mi zwalczyć moje demony powoduje że czuje się lepiej sama ze sobą. Jest moja tajemnica której nikt nie rozumie i do której nikt nie ma dostępu.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia w trudnych chwilach ,motywacji,chce skończyć z chwilami słabości, chcę czerpać siłę z poczucia tego że daje sobie radę z dietą,chcę w sobie wyćwiczyć taki nawyk, chce się tego nauczyć, samokontroli. Mogę dawać innym wskazówki ponieważ bardzo dużo myślę ,analizuje własne zachowania i staram się wypracować sposoby które mi pomagaj osobiście w walce z pokusa. Myślę że będę potrafiła coś doradzić.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nie byłam nigdy
9. Opowiedz coś o sobie
Mam wiele pasji ale nie jestem zbytnio zadowolona ani z siebie ani z mojego życia. Czuję że jedyne co mogloby mi pomóc to osiągnięcie upragnionej wagi, że wtedy mogłabym stać się ta osoba która zawsze chciałam być. Tak poza tym na co dzień jestem raczej serdeczna osoba ale trochę zamknięta w sobie, jestem introwertykiem. Uwielbiam spędzać czas w samotności koncentrując się na wielu moich pasjach jak filmy, muzyka, moda.
Mam nadzieję że zostanę tu przyjęta bo czuję się totalnie niezrozumkana z tym co czuje. Chciałabym uzyskać tu jakieś wsparcie i pomoc.

Offline

#2 2020-08-04 00:23:09

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

W zasadzie odkąd pamiętam, już w wieku 19 lat miałam epizod że spadłam mocno z wagi wtedy właśnie wazylam 39 kg. Później waga cały czas wahała mi się między 47-41 a nawet więcej;(
Ogólnie zawsze temat wagi był dla mnie ważny, ale ostatnio już nie mogę znieść tego że nie panuje czasem nad sobą. Dlatego poczułam że takie wsparcie forum proany byłoby dla mnie jedyną opcja która mogłaby mi w tym pomóc.

Offline

#3 2020-08-04 22:49:08

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Fajnie mi również miło widzieć:D
Wydaje mi się że te 39 będzie bliskie mojej wymarzonej sylwetce ale nie jestem pewna. Ogólnie im bardziej waga idzie w dół tym czuję się lepiej, zaczynam się sobie podobać od wagi 44, 42 jest całkiem ok. A ostatnio chciałam żeby widać było po mnie to że jestem mocno szczupła  i tak nieprzeciętnie szczupła rozumiecie ? i wydaje mi się że przy tej wadze 39 ta szczupłość będzie już wyrazna
Na zaburzenia odżywiania nigdy nie byłam diagnozowana ale mam za sobą różne epizody depresyjne i mam stwierdzone zaburzenia osobowości. Kiedyś chodziłam do psychologa w związku z moimi napadami objadania i o tym mówiłam ale to było przez chwilę a tak ogólnie to rzadko ten temat poruszam z psychologami [sred])

Offline

#4 2020-08-04 22:56:45

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Jeszcze niedawno chodziłam do psychologa ale szczerze to oni słabo mi pomagaja, trochę czuję ze z tymi problemami jestem zdana na siebie. Na codzień pracuję w bankowości od niedawna

Offline

#5 2020-08-04 23:11:19

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Nie nie ćwiczę chciałam zacząć uprawiać pilates, ale ostatnio trochę słabo z czasem u mnie, ale chciałabym zacząć i zastanawiam się nad tym

Offline

#6 2020-08-04 23:22:24

blackheart
Motylek
Dołączył: 2020-08-03
Liczba postów: 238
Wiek: 28
Aktualna Waga: 46,1
Docelowa Waga: 39
Wzrost: 160
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Rekrutacja

Nie nikt mnie nie kontroluje zupełnie:d
Jestem sama nie mam chłopaka, moja mam zajmuje się sobą jakoś bardzo nie ingeruje w moje życie od zawsze tak było.
Co do zawodu myślę że ta waga 39 jest taka optymalną że będę mocno szczupła ale nie będę przerażać szczupłościa tak mi się wydaje. Poza tym mam nietolerancje pokarmowe nie mogę jeść wielu rzeczy, o których w sumie dużo osób wie więc zawsze mogę zwalić na to. No i też myślę że nie mogą mi powiedzieć nic na temat mojego wyglądu to byłaby chyba dyskryminacja ..nieraz o tym myślę w sumie, w tym sensie żeby mnie zwolnić np.. są tez osoby mocno szczupłe z natury wydaje mi się że powinno być okej.

Wiadomość dodana po 02 min 23 s:
No i tak pewnie będę dążyć do tej wagi bez względu na wszystko bo czuję się jednak mocno nieszczęśliwa w bieżącym stanie a praca jest ważna a jednak nie jest w stanie mi pomóc jakoś na dłużej

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
armdayz - polskiserwerextrazabawy - ekipalisa - sasw-2020 - liquidradomsko