Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-03 18:09:31

Kleopatra
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

rekrutacja

1. Ile masz lat            Mam obecnie 21 lat.
2. Twój wzrost            Mój wzrost to 171 cm.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna Waga najniższa:48kg, najwyższa:74kg, obecna:50kg.
4. Twój cel                   Mój cel to 44kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?      Przede wszystkim ograniczenie jedzenia.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?                  Społecznością osób, które łączy fascynacja tematyką odchudzania.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?      Kontaktu z podobnymi osobami. Chciałabym wnieść swoją dotychczasową wiedzę.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz? Nie.
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])      Studiuję, uwielbiam czytać.

#2 2020-08-03 18:50:51

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

A co studiujesz? Jeśli chcesz powiedzieć, oczywiście. [dblpt]P stoję przed wyborem studiów i bardzo mnie ten fakt interesuje u innych ludzi xP

#3 2020-08-03 21:57:35

Kleopatra
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

Morgan napisał/a:

Możesz rozwinąć punkty piąty oraz dziewiąty? Jak bardzo ograniczasz jedzenie? Jak poznałaś pro anę w ogóle?

Ograniczam w różnym stopniu - zazwyczaj za mało. Ideałem byłoby życie na samej kawie, w praktyce dochodzi do tego kilka sztuk chrupkiego pieczywa i owoce. Ewentualnie coś lekkiego. Wątek proany pojawia się często przy temacie ED, a trzy lata temu zaczęto mnie podejrzewać o anoreksję. Trochę poczytałam i się dowiedziałam.

Wiadomość dodana po 04 min 23 s:

nx napisał/a:

Ile trwa Twoje odchudzanie? Jak wplywa Pro ana na Twoje zycie oprocz odchudzania?

Zaczęło się ponad 3 lata temu. Wtedy sporo schudłam. Przy 48 kg zaczęłam mieć napady głodu. Zniszczyło mnie to totalnie i doprowadziło do różnych nieprzyjemności. Potem przytyłam, by w ostatnim czasie znowu schudnąć.  Zaprząta to większość moich myśli.

Wiadomość dodana po 05 min 26 s:

ANnA napisał/a:

A co studiujesz? Jeśli chcesz powiedzieć, oczywiście. [dblpt]P stoję przed wyborem studiów i bardzo mnie ten fakt interesuje u innych ludzi xP

Studiuję psychologię na UJ. [dblpt])

#4 2020-08-04 09:28:23

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

o kurczę psychologia na UJ, który rok?
mój znajomy skończył niedawno pierwszy [dblpt]D

#5 2020-08-04 14:44:30

Kleopatra
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

nx napisał/a:

Interesujesz sie po prostu tematem ED w ramach psychologii czy serio chcesz byc pro Ana? Szczerze, bitte.

Szczerze - moja droga ku psychologii zaczęła się od tej tematyki, nie odwrotnie.  Nie mam zamiaru prowadzić badań w tym temacie.

Wiadomość dodana po 01 min 01 s:

ANnA napisał/a:

o kurczę psychologia na UJ, który rok?
mój znajomy skończył niedawno pierwszy [dblpt]D

Też właśnie pierwszy skończyłam. Możliwe, że się znamy. [dblpt])

#6 2020-08-04 16:12:53

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

Jeśli dobrze się orientuję, niedawno (no dobra, kilka miesięcy temu) dostaliście na studiach fajny materiał dotyczący zajadania emocji itd. Tak z czystej ciekawości, mieliście może coś konkretnie o anoreksji albo innego typu zaburzeniach odżywiania? Chętnie poczytałabym o tym.

#7 2020-08-04 19:02:34

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: rekrutacja

Kleopatra napisał/a:
nx napisał/a:

Ile trwa Twoje odchudzanie? Jak wplywa Pro ana na Twoje zycie oprocz odchudzania?

Zaczęło się ponad 3 lata temu. Wtedy sporo schudłam. Przy 48 kg zaczęłam mieć napady głodu. Zniszczyło mnie to totalnie i doprowadziło do różnych nieprzyjemności. Potem przytyłam, by w ostatnim czasie znowu schudnąć.  Zaprząta to większość moich myśli.

Mówisz, że wtedy Cię to zniszczyło, czemu chcesz do tego wrócić?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
weryinterestingforum - polskiserwerwojskowyv4 - probaforaolaola - alladar - medyczne