Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-03 17:12:38

alexis
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

formularz rejestracyjny - alexis

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
9. Opowiedz coś o sobie [dblpt])


1. 19 lat
2. 165cm
3. najnizsza to tylko 57 [dblpt]( najwyzsza 70, teraz 61,7
4. poddalam sie z celami wagowymi bo ona nie chce ruszyc, bardziej sie skupiam na wymiarach - w talii mam 71, chce 60, w biodrach 98, chcialabym 90 albo mniej, a przede wszystkim uda - uda sa najgorsze, mam 58 i chce miec thigh gap bo mi sie obrzydliwie zlewaja nogi i ciagle oceiraja i to moj najwiekszy problem od zawsze
5. kiedys staralam sie zdrowo chudnac kiedy bylam troszke grubiutkim dzieckiem, tzn jadlam po prostu zdrowe rzeczy i probowalam wyleczyc tarczyce (utylam przez nia), teraz jest unormowane ale nie moge schudanc normalnie. rok temu zaczela sie moja przygoda z proana, wszyscy mysleli ze jestem jakas nienormalna ze jem 300-500kcal dziennie ale ja sie czulam z tym super. wiedzialam, ze mam nad tym kontrole, ze moge przestac w kazdej chwili, ze nie jestem chora, tylko probuje sie poczuc ze soba dobrze - przeciez nie umre bo jem tylko malo
6. dla mnie to taki ruch albo grupa wzystkich osob ktore tak jak ja chca schudnac i poczuc sie dobrze ze soba. fajna spolecznosc w ktorej mzoemy sie wspierac a nie sluchac w kolko "zjedz cos nie mozesz jesc tak malo", "to nienormalne", "jak mozesz tyle cwiczyc" - to sila charakteru i powinni nas podziwiac
7. chcialabym poczuc sie jak wsrod swoich, znalezc wsparcie, dawac wsparcie, dzielic sie wskazowkami, sukcesami, milo spedzac razem czas
8. nie bylam nigdy
9. ogolnie tak jak mowilam juz kiedys bardzo sie glodzilam ale to nie wyszlo mi na dobre, schudlam 4kg ale to wrocilo kiedy zaczelam stopniowo jesc normalnie. poddalam sie, potem czasem znowu tak zaczynalam ale nie dzialalo, wiec ostatnio stwierdzilam ze skoro i tak nie wychodze z domu to moge jesc "zdrowo" (1200-1500 kcal) i cwiczyc. cwicze od miesiaca, co 3 dni mam resta. cwicze godzine/dwie dziennie, ale jedyne co to widze miesnie na gorze brzucha a na dole nadal taka mala faldke [dblpt]( wymiary nie chca ruszyc, waga tylko sie zwiekszyla o pol kilo... dlatego przychodze tu bo potrzebuje troche wsparcia, ale tez dac je wam, bo sama sie nie poddalam i nadal probuje!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spdlkcforum - forummjakmilosc - menadzersiatkowka - sebastianlewandowski - itsmylife