Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-08-02 13:53:42

Niunia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Rekrutacja

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
9.Opowiedź coś o sobie.

Hejka wydaje mi się ze tutaj powinnam odpowiedzieć na pytania, wiec zacznę
1. 17 a 18 skończę w grudniu.
2. 164cm
3. Najwyższa to było 51kg, najniższa (przy tym wzroście ofc) to ta która mam teraz czyli 47kg
4. Chciałabym 39kg, jeśli nadal będą na mnie zle leżeć to nizej, ale myśl o czwórce jako pierwszej liczbie na wadze przy tak niskim wzroście mnie przeraża...
5. Właściwie to od zawsze uważam na to co jem, Ostatnio jak coś zjadłam niezdrowego to zwymiotowalam (ale przestałam to robić bo myśl ze jakieś niezdrowe resztki mogły zostać jest przytłaczająca) Zaczęłam mniej jeść czasem 500kcl na dzień a czasem niestety 1000kcl, muszę mieć motywacje :((( Liczę na to ze tu ja znajdę. No i zaczęłam od jakiegoś czasu pic bardzo dużo wody i to mi bardzo pomaga.
6. Sposób na zejście do wypragnionej wagi!!! Spełnienie marzenie, a raczej celu, pomoc której udzielę i dostanę i inspiracja, No i lifestyle
7. Chce wnieść dużo motywacji do nietykania niewiadomo ilu kalorii, mogę wnieść dużo ćwiczeń bo sama cwicze bardzo dużo.
8. Niestety nie, pierwszy raz
9. Moja największa pasja jest taniec (zwłaszcza klasyczny czyli balet), to tez jeden z powodów dla których chce i muszę teraz schudnąć, cwicze już od 6 roku życia. Uwielbiam chodzić, nienawidzę podjeżdżać gdzieś tramwajem albo samochodem I polecam każdemu bo idzie ładnie spalić troszkę kalorii!!! Uwielbiam poznawać nowych ludzi i jestem otwarta! Lubię wychodzic na miasto z znajomymi ale tez chodzić na spacerki z moja psinka, chodzę na co dzień do liceum.
To chyba wszystko ❤️

#2 2020-08-02 14:18:15

Niunia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

A wiec jako lifestyle mam na myśli kontrolowanie jedzenia i regularne wchodzenie i udzielanie się tu na forum. Wiem, ze ten wysiłek fizyczny to nie na rękę, ale dopiero od września będę mieć więcej treningów i chciałabym jak najwiecej zrzucić do września. Wiadomo mogę mieć trochę wyższe bilanse ale na razie chyba ich nie potrzebuje

#3 2020-08-02 15:26:48

Niunia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Aaaaa, w takim sensie to na pewno będę się lepiej czuła w ubraniach, na sali tanecznej, większa samokontrola co przydaje się w wszystkim To chyba wszystko

#4 2020-08-02 21:32:10

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Hej. Piszesz, że chcesz jak najwięcej zrzucić do września, czyli w miesiąc, to nie jest dużo czasu. Pro ana to nie droga na skróty, gdzie w ciągu paru miesięcy zrzucisz wszystko, co chcesz, takie odchudzanie nie jest trwałe, bo prędzej czy później przyjdzie jo-jo.
Jak długo jesz te 500 kcal? I masz siłę, żeby ćwiczyć na treningach baletowych?  [dblpt]o

#5 2020-08-02 22:07:51

Niunia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

O tym ze nie schudnę 8kilo w miesiąc zdaje sobie sprawę, a ze chce schudnąć jak najwiecej do września to chyba normalne (?) Po prostu chce zeobic co w mojej mocy. Co do tych 500kcl, trochę niezrozumiane bo, napisałam ze jem „czasem 500 a czasem 1000” co jest prawda, jeśli mam dzień gdzie jest trening (w wrześniu wracam do regularnych, jak tam wyżej pisałam i dlatego chce trochę schudnąć) to wtedy zjem więcej niż 500, tylko np 1000... Jak siedzę w domu i nie chodzę dużo itp to zjem 500, 600...  Siła na trening zawsze się znajdzie, a jeśli zjem te 800, 900 czy już nawet te 1000kcl to już na pewno, wystarczy dobrze rozłożyć jedzenie na konkretne pory i wybrać coś niskokalorycznego, zdrowego, zadbać o nawodnienie itp Przynjamniej ja w to wierze i praktykuje ? Odpowiadając na pytania takie dni gdzie czasem jem 500kcl są od 3tygodni, wcześniej po prostu ograniczałam jedzenie, nie zeszłam tak nagle z 2k kcl, bo prwnie tyle jadłam wcześniej ale tez więcej chodziłam i ćwiczyłam itp, wiec efekt jojo do mnie nie przyszedł i mam nadzieje ze nie przyjdzie i ze treningi wrazie czego mi pomogą w tym. Jak wiadomo jak wrócę w wrześniu do większej ilości treningów ale tez stylu życia troszkę bardziej w ruchu to zwiększę kalorie ALE tez nie od tak tylko powolutku ?

#6 2020-08-02 22:26:18

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja

Aa ok, faktycznie źle spojrzałam, myślałam, że te 500 kcal to ta codzienna norma.
Wiesz, chodziło mi o to, że ten fragment o zrzuceniu jak najwięcej do września zabrzmiał, jakbyś nakładała na siebie dużą presję, a nie musisz [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszebocki - aliexpres4you - fajneautazdzialdowaizcalejpolski - kozaki - polskipsr