Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-30 19:06:42

sapere_aude
Gość
MacintoshSafari 604.1

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat
    17
2. Twój wzrost
    158cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
    Najniższa waga: 43kg
    Najwyższa waga: 47kg
    Obecna waga: 44kg
4. Twój cel
    Moją aktualną docelową wagą jest 40kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
    Moje dotychczasowe odchudzanie bywało bardzo zmienne, moja "przygoda" z Aną zaczęła się trzy lata temu, wtedy głównie były to diety skupiające się na drastycznym obcinaniu kalorii - przez dłuższy okres było to 200/300kcal, później 500kcal + ćwiczenia stricte na spalanie, zdarzały się głodówki, wymioty. Aktualnie ograniczam się do 1000/1200kcal, odżywiam się zdrowo oraz stawiam na codzienne ćwiczenia. Z diety sukcesywnie wykluczam mięso. Nauczona na błędach, aby unikąć napadów, narazie stopniowo mam zamiar schodzić do około 800kcal.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
    "Pro Anę" stricte jako dietę definuję jako ekstremalną; opartą na dietach eliminacyjnych, niskokalorycznych. Natomiast oprócz tego, Pro Ana jest dla mnie społecznością kształtującą dyscyplinę, zrzeszającą osoby które dążą do "perfekcji", samokontroli nad własnym ciałem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
    Oczekuję wsparcia i motywacji, komfortowego miejsca na dzielenia się moimi osiągnięciami. To samo zamierzam wnieść do społeczności forum.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
    Tak, zostałam usnięta z powodu braku aktywności.

#2 2020-07-30 22:15:46

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Formularz rekrutacyjny

Cześć [dblpt])
Okolice 1200 kcal są ok, mam nadzieję, że nie stosujesz już głodówek, nie zwracasz.
Myślisz, że będziesz systematycznie udzielać się na forum, dodawać wpisy w swoim dzienniku? Aktywny udział w życiu forum jest tutaj ważny.

#3 2020-07-31 02:09:07

sapere_aude
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Głodówek ani wymiotów nie praktykuję już od dłuższego czasu i nie zamierzam do nich wracać. A co do forum to oczywiście postaram się udzielać systematycznie, z codziennymi bilansami w dzienniku:)

#4 2020-07-31 17:49:53

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Formularz rekrutacyjny

PerfectlyImperfect napisał/a:

Hej [dblpt])  Napiszesz coś więcej o sobie?

A no właśnie, pominęłaś 9 punkt w formularzu, więc prosimy o uzupełnienie.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
armdayz - polskiserwerextrazabawy - blueberryrp - perfectdolly - cwaniak