Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-30 15:47:43

Eff
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.105

Rekrutacja Eff

Cześć Wam
1. Mam 22 lata
2. 170 cm
3. najniższa: 41 kg
    najwyższa: 60 kg
    obecna: 59 kg
4. 45 kg
5. Chcę wrócić do chudnięcia. Całe liceum miałam te czterdzieści parę kilo, potem "zdrowiałam", ale potem wróciłam do any, znowu schudłam, znowu "zdrowiałam" i znowu wracam. Lubię to, wypełnia moją samotność, plus nie mogę się pogodzić z nogami, które nie są patyczkami. Nie jestem w stanie tego zaakceptować.
Rzadko robię głodówki, mam bzika na punkcie rozkręcania metabolizmu, więc wolę oszukiwać żołądek, że coś je, dać mu coś małokalorycznego, a co jakiś czas. U mnie to działało. No a ćwiczenia to wiadomo. Wcześniej ćwiczyłam codziennie. Jak "zdrowiałam", to trochę bardziej ludzko to wyglądało. Uwielbiam ostre przyprawy, żeby przemiana materii była jeszcze szybsza, dużo herbatek ziołowych etc.
6. Pro ana mi to wszystko wypełnia. Jesteśmy związane od dawna, z przerwami, aczkolwiek nawet w tych przerwach zawsze gdzieś w głowie była. Pewnie zawsze będzie.
7. Wydaje mi się, że nie tak łatwo znaleźć dobre forum o tej tematyce, więc mam nadzieję, że to mi da to czego potrzebuję- rozmowę, motywację, zrozumienie. Również postaram się służyć radą, coś tam już o tym wszystkim wiem.
8. Kiedyś na jakimś byłam, ale "umarło". Należę też to grupy pro ana na facebooku, ale ostatnio jest tam dosyć cicho, więc szukam czegoś więcej.
9. Mam na imię Zuza. Studiuję we Wrocławiu. Lubię czytać (głównie fantastykę), rysuję, trochę maluję (ale ostatnio rzadko), piszę, nie wiem co piszę, co się da, nawet jeśli to tylko dzienniki. Prowadzę w sumie bloga, ale na razie się nim nie dzieliłam, jest głównie o moich emocjach, gdyż cierpię na borderline,depresję... Jak piszę, to trochę pomaga. Może kiedyś moje przejścia komuś pomogą. Zobaczymy. Jeśli chodzi o problemy psychiczne, to ojej... Książkę bym mogła napisać. Dużo się wydarzyło.
Lubię gdy ludzie się patrzą jak jestem chuda. Nie raz widziałam strach w ich oczach, bo to już dla nich nie wyglądało "ładnie", ale dla mnie tak. Nie obchodzi mnie ich zdanie.

#2 2020-07-30 22:09:53

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.105

Odp: Rekrutacja Eff

Hej [dblpt])
Kiedy osiągnęłaś najniższą wagę, miałaś wtedy tyle samo wzrostu?
Od kiedy odchudzasz się z aną?
Są u nas depresyjne osoby, w tym ja, także myślę, że znajdziesz tu zrozumienie w tej kwestii. Też pomaga mi pisanie [dblpt])
Mam nadzieję, że jednak zrezygnujesz z głodówek nawet, jeśli są rzadkie. A jak z kaloryką jest zazwyczaj?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kantoralexrzeszow - grupaszanca - deepestdarkness - ogamefanatyk - emiliada