Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-28 23:17:23

MotylekYuki
Gość
AndroidChrome 78.0.3904.96

Rekrytacja

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
9.Opowiedź coś o sobie.

Ad1. 18 ale juz za momencik 19
Ad2. 175cm
Ad3.
Najniższa:50kg
Najwyższa:76kg
Obecna:66kg
Ad4.Mój cel to 45kg
Ad5. Jak dotąd statam się trzymać 1000kcal. Niestety bywają gorsze dni... Czego bardzo żałuje. Próbowałam juz bardzo dużo różnych diet ale po czasie uświadamiałam sobie, że i tak jestem grubą świnką tym bardziej, że ludzie zawsze mi to powtarzali przez to czesto miałam napady i podawałam się.  Oczywiście staram sie ćwiczyć co dwa dni (tak wiem, że to rzadko) Chce to zmienić, chce być perfekcyjna.
Ad6. Pro ana to przyjaciółka, która powie mi co mam robić, żebym w końcu była taka jaka chce być. To droga, styl życia którym warto podążać by uzyskać to co sie chce.
Ad7. Od forum oczekuje akceptacji i wsparcia które jest mi bardzo potrzebne. To samo będe dawała od siebie.
Ad8. Niestety nie należałam jeszcze nigdy do takiego forum.
Ad9. To jest bardzo trudne pytanie. Zastanawiam się nad tym.  Zdaje mi się, że jestem dość skrytą osobą, nie jestem zbyt otwarta. Mam jedną przyjaciółke, która powolutku się odsuwa. Oprócz niej nikogo. Ale samej mi dobrze, nie narzekam. Lubie czytać przenosi mnie to w inny świat. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać ale pytajcie postaram się odpowiedzieć najlepiej jal będę potrafiła.

#2 2020-07-28 23:45:12

MotylekYuki
Gość
AndroidChrome 78.0.3904.96

Odp: Rekrytacja

19 lat będę miała już 8 sierpnia. Na pro ane trafiłam w sumie przypadkiem przez ask.fm poznałam tam dziewczyne, która zagłebiła mnie w temat. To było gdy miałam ok. 15 lat. Przez te w sumie 4 lata byłam raz z Aną a raz potrafiłam o niej zapomnieć.
Pro ana buduje we mnie wytrwałość i dążenie do celu za wszelką cene. Bo to długa i ciężka droga ale gdy dojdzie sie do celu jest się szczęsliwym jak nigdy wczesniej.
Nie nie mam zdiagnozowanych zaburzen odżywiania ani niczego innego stwierdzonego. Żyje sobie raczej na uboczu więc nikt nie patrzy na to ile jem i co sie ze mną dzieje.
Lubie też malować, nie potrafię robić tego tak jak bym chciała ale sprawia to że się uspokajam.
Najczęściej to fantasy pomieszane z romasnem. Aktualnie czytam
"Spektrum"

#3 2020-07-29 09:07:31

MotylekYuki
Gość
AndroidChrome 78.0.3904.96

Odp: Rekrytacja

Dzięki pro anie stałam się bardziej odpowiedzialna, rozważna. Nie podejmuje bezmyślnie decyzji, które mają duży wpływ na moje życie. Dodaje ona mi dużo siły w codziennym życiu.
Wage 50kg  osiagnełam przez bardzo nisko kaloryczne diety i co jakis czas 2 dniowe głodówki i ćwiczenia (jedziłam dużo na rolkach i biegałam, nie lubie ćwiczyć w domu bo wszyscy sie jakos dziwnie na mnie patrzą) Później był efekt jo-jo gdzie bardzo dużo przytyłam i poddałam sie na długi okres. Wzloty i upadki. Dlatego chce dołączyć do formum by poczuć, że nie jestem w tym sama.
Ciągiem odchudzam sie od 1,5 miesiąca.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deepestdarkness - kantoralexrzeszow - emiliada - grupaszanca - splyw2020