Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-27 18:53:45

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Formularz rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Ma 16, a od 9 listopada będę miała ich 17
2. Twój wzrost
Obecnie ma około 158cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Moja najniższa waga wynosiła 48kg, najwyższa 56kg, a obecnie ważę około 52kg
4. Twój cel
Moim celem jest schudnięcie do 45kg, ale takim moim marzeniem jest mieć 40kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Na początku jadłam do 1000kcal, ale później jadłam 3000kcal. Przez jakiś czas spalałam 2 razy więcej niż jadłam, ale przestałam chudnąć, więc zrezygnowałam, obecnie jem mniej więcej w okolicach mojego ppm, ale zamierzam od jutra wziąć się w garści i zacząć HSGD
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro Ana jest stylem życia, motywacją do dojścia do idealnej wagi
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Przede wszystki oczekuje szacunku i zrozumienia, bo samemu również chciałabym was tym obdarzyć
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Byłam na różnych forach, ale zrezygnowałam, ponieważ forum przestało działać, a potem jakoś tak wyszło że nie szukałam kolejnego, ale teraz chciałabym wrócić wraz z nową motywacją
9. Opowiedz coś o sobie
Idę do drugiej liceum (po gimnazjum), moją pasją jest jeździectwo (jest to dobry sposób na nie myślenie o jedzeniu), a tak to nie wiem co mógłabym jeszcze napisać

#2 2020-07-27 19:45:16

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Pro Ana daje mi coś czego nie daje mi zdrowę odchudzanie, wyzwania, poczucie szczęścia i szybkich efektów (mam dość tego że ojciec ciągle mi wypomina że jestem gruba). Trafiłam na pro anę około rok temu kiedy szukałam thin inspiracji, żeby się zmotywować, wtedy spotkałam się z określeniem motylek i dalej już samo poszło

#3 2020-07-27 21:17:27

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Pro ana nie daje "szybkich efektów", to nie jest droga na skróty, a wręcz przeciwnie. Nie chodzi o schudnięcie jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, bo to rujnuje zdrowie + nie jest to trwałe odchudzanie, bo masz praktycznie murowany efekt jo-jo, gdzie odzyskasz zgubione kg z nawiązką.

#4 2020-07-27 21:25:04

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Wiem o tym nie jestem w pro anie pierwszy raz, ale po prostu chodź przez chwilę chcę żeby ojciec nie widział we mnie grubego, tłustego wieloryba (którym jestem), a samemu nie mam wystarczająco silnej woli, żeby dać radę (wiem że jestem słaba)

#5 2020-07-28 06:23:41

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Okresy jedzenia 1000kcal i 3000kcal trwały naprzemiennie przez dwa tygodnie do 1000kcal, a dzień później 3000kcal i tak było około dwa miesiące, ponieważ widząc że organizm źle reaguje na taką dawkę postanowiłam jeść 1500kcal i wszystko się unormowało po około miesiącu, ale teraz mój organizm nie reaguje tak gwałtownie na lekko obciętą kaloryczność i ze spokojem mieszczę się w moim 1300kcal. Pro Ana uczy mnie cierpliwości oraz wytrwałości w moich postanowieniach, dzięki niej również bardziej zainteresowałam się tym co jem. Zanim postanowiłam się odchudzać jadłam wszystko co wpadło mi w ręce np. dwie paczki czipsów, popite colą, na obiad paczka frankfurterków i do tego 4 Kinder bueno. Pro Ana nie ma ogromnego wpływu na inne strefy mojego życia, nie odmawiam wypadów do MC albo na pizze co najwyżej ograniczam ilość zjedzonego jedzenie, a tak to w jeździectwie zmieniła to że jestem bardziej wysportowana (w końcu ćwiczę w domu), poznałam jeszcze kilka wspaniałych osób, jednakże poszły z tym za daleko, ale co do tego jaki pro ana ma wpływ to chyba dobrze, że nie ma takiej władzy, bo to oznacza, że nie przejęła kontroli nad moim życiem

#6 2020-07-28 12:14:56

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Na co jeszcze wpływa pro ana, szczerze nie mam pojęcia. Co do diety to rok temu byłam na 1000kcal potem na 1500kcal, później przestałam liczyć w maju i czerwcu spalałam 2 razy tyle ile zjadłam(zdarzały się wyjątki) , a teraz odżywiam się w miarę zdrowo (jem około 1200kcal, ale głównie ważywa i owoce, czasem jakieś chude mięso) i ćwiczę zazwyczaj od 2h do 6h na rowerze i powiedzmy, że taką,, dietę" mam od końca czerwca. (chociaż miałam ostatnio bardzo dużo wyjazdów i nie mogłam jeść zdrowo)

#7 2020-07-28 15:09:49

Błękitny motylek
Gość
AndroidChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Okej, czyli nie przeszłam pomyślnie rekrutacji?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fcstories - mocnyots - noxensquad - serialowo - mushroom