Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-26 00:21:58

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Formularz rekrutacyjny

1. Jestem osobą pełnoletnią, w szczególnych przypadkach przyjmujemy osoby poniżej 18 roku życia (minimum 16 lat).
2. Akceptuję tematykę forum.
3. Termin „Pro Ana” definiuję jako odchudzanie się na dietach niskokalorycznych, eliminacyjnych oraz jako dążenie do perfekcji (nowa definicja). Nie nawołuję do zachowań autodestrukcyjnych, Moje zdrowie jest dla mnie ważne.
4. Pamiętam o tym, że Pro Ana to kontrola, a anoreksja lub bulimia jest jej utratą.
5. Nie używam mowy nienawiści i nie dyskryminuję.
6. Aktywnie uczestniczę w życiu forum – regularnie uzupełniam dzienniczek i rozmawiam z innymi członkami naszej grupy.
7. Nie wynoszę żadnych informacji poza forum – jest to nasze bezpieczne miejsce i za wszelkie działania tego typu następuje natychmiastowe usunięcie z forum.
8. No forum podajemy nazw środków na odchudzanie, które NIE SĄ oparte na naturalnych, nieszkodliwych składnikach - najczęściej są to silne leki które mogą wyrządzić komuś krzywdę.
9. W przypadku jakichkolwiek gróźb zrobienia sobie krzywdy administracja będzie reagować i zgłaszać to do odpowiednich służb.
10. Zgadzam się na usunięcie konta jeśli złamane zostaną postanowienia regulaminu.
11. Jestem aktywny na forum - w swoim dzienniku jak i w dziennikach innych.
Aby cieszyć się piękną figurą w pełni musisz być zdrowa/zdrowy!


1. Mam 18 lat, skończyłam w maju [dblpt]).
2. 165 cm.
3. Najmniej ważyłam ubiegłego roku - 53,8 kg. Od dziecka borykałam się z otyłością (oraz okropnymi komentarzami ze strony społeczeństwa ale to już swoją drogą) i najwięcej ważyłam 67 kg. Obecnie boję się wejść na wagę ponieważ w ostatnim czasie na za dużo sobie pozwalałam ale z samego rana się zważę. Obstawiam że około 56 kg.
4. Moim celem jest pozbycie się moich grubych nóg, z którymi mam problem od zawsze, mimo że od pasa w górę jestem szczupła. Jeśli chodzi o mój cel wagowo to 45 kg.
5. Odchudzam się od kiedy pamiętam, miałam wiele wzlotów i upadków, co miesiąc próbuję co innego. Przez ostatni miesiąc postanowiłam że nie wyjdę ponad 1200 kalorii.
6. Proana jest dla mnie wsparciem, a przede wszystkim motywacją, ponieważ wiele motylków osiąga swoje cele a to pcha mnie do przodu, żeby się nie poddawać. Proana to pomoc w osiągnięciu wymarzonego obrazu ciała. 
7. Tak jak w punkcie 6 oczekuję, że poznam wiele osób, sposobów, rozwiązań które pozwolą mnie z powrotem wtajemniczyć w ten świat. Chciałabym wnieść moją obecność oraz pomoc dla innych, gdyż sama mam z proana do czynienia od 3 lat.
8. Nigdy wcześniej nie byłam na żadnym forum, byłam młodsza, nie domyśliłam się, wiele było nieaktywnych. Thinspiracje szukałam po prostu na tumblr, a osoby proana na GG.
9. Problemy z odżywianiem się mam od małego, przez większość swojego życia byłam otyła. Krytyka ze strony rówieśników odbiła się na mnie tak, że jestem teraz w tym miejscu. Popadłam ze skrajności w skrajność, albo się objadałam albo przestrzegałam restrykcyjnej diety.
Nie potrafię panować nad apetytem, pojawiło się to u mnie w ostatnim czasie, potrafię się rzucić na jedzenie. Dobrą dla mnie motywacją zawsze były wyjazdy gdzieś bo zawsze przed nimi chudłam. Poza tym kocham jeździć na rolkach [dblpt]).

#2 2020-07-26 12:58:54

fatASS
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny

Diagnozy to znaczy?
Nigdy, nie byłam hospitaliowana z powodu za niskiej wagi. Kiedy byłam gruba kilka razy jeździłam po lekarzach.

#3 2020-07-26 14:24:52

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Mówisz, że co miesiąc próbujesz czegoś nowego. Jakie przykładowe diety już stosowałaś?

#4 2020-07-26 14:30:34

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny

Najwięcej schudłam jedząc 800 kcal przy czym bardzo mało węglowodanów. Mam czasem takie wahania że miesiąc jem zdrowo 1400 kcal ale zazwyczaj po tym zawsze wracałam do limitu 1200 kcal, stosowałam również dietę jajeczną tzn. 6 jajek dziennie, zielona herbata, jabłka, próbowałam też diety bardzo niskotłuszczowej, oraz diety ubogoresztkowej ponieważ miałam nieprzyjemne problemy z jelitami.

#5 2020-07-26 14:37:23

ANnA
Gość
WindowsChrome 84.0.4147.89

Odp: Formularz rekrutacyjny

Nie jestem modem ani adminem, właściwie sama jestem nowym motylem na forum, ale mam przeczucie, że tutaj pasujesz [dblpt]heart[dblpt] chociażby ze względu na twoje doświadczenie i cele

#6 2020-07-26 15:12:10

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny

ANnA napisał/a:

Nie jestem modem ani adminem, właściwie sama jestem nowym motylem na forum, ale mam przeczucie, że tutaj pasujesz [dblpt]heart[dblpt] chociażby ze względu na twoje doświadczenie i cele

Dziękuję  [dblpt]heart[dblpt]

#7 2020-07-26 16:09:52

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny

nx napisał/a:

Kto Ci powiedzial ze przy takim wzroscie i wadze jestes gruba?

Byłam gruba w przeszłości, przez całe dzieciństwo, wtedy miałam mniej wzrostu i wagę 67 kg osiągnęłam w bodajże 4 klasie podstawówki. Nigdy nie wyglądałam normalnie.

Wiadomość dodana po 01 min 50 s:

fatASS napisał/a:
nx napisał/a:

Kto Ci powiedzial ze przy takim wzroscie i wadze jestes gruba?

Byłam gruba w przeszłości, przez całe dzieciństwo, wtedy miałam mniej wzrostu i wagę 67 kg osiągnęłam w bodajże 4 klasie podstawówki. Nigdy nie wyglądałam normalnie.

A kto, każdy lekarz mówił moim rodzicom, że powinnam schudnąć.

#8 2020-07-26 18:35:48

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny

nx napisał/a:

A teraz co mowia?

Do pewnego czasu ludzie mówili "wow jak schudlas", ale przestali przez co rozumiem, że przytyłam, nie zdziwiłabym się jakby tak było..  [dblpt]cry[dblpt] Jutro rano się zważę. Chciałabym znowu usłyszeć, że jestem chuda [dblpt](.

Wiadomość dodana po 01 min 27 s:

fatASS napisał/a:
nx napisał/a:

A teraz co mowia?

Do pewnego czasu ludzie mówili "wow jak schudlas", ale przestali przez co rozumiem, że przytyłam, nie zdziwiłabym się jakby tak było..  [dblpt]cry[dblpt] Jutro rano się zważę. Chciałabym znowu usłyszeć, że jestem chuda [dblpt](.

I właśnie rok temu na badaniach serca doktor wpisała mi "szczupła sylwetka ciała", muszę do tego wrócić..

#9 2020-07-26 21:02:52

fatASS
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Formularz rekrutacyjny

PerfectlyImperfect napisał/a:

Masz jakieś problemy z sercem?

Już nie, jak byłam mała, rok temu byłam na wizycie kontrolnej.

#10 2020-07-27 20:56:30

fatASS
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Formularz rekrutacyjny

PerfectlyImperfect napisał/a:

Witamy oficjalnie na forum :3 Dodaj pierwszy wpis w swoim dzienniku iii bądź aktywna [dblpt]heart[dblpt]

Bardzo dziękuję ! Zrobiłam mały research i cieszę się, że forma prowadzenia dziennika jest dowolna i indywidualna [dblpt]D Zabieram się za pierwszy wpis.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
impelboys - ardemia - titanblitz - sraka - spdlkcforum