Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2019-01-30 17:38:31

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
MacintoshFirefox 64.0

Informacje o naszym forum

WITAJ NA DARMOWYM, AKTUALNYM I AKTYWNYM FORUM PRO ANA 2020!

WARUNKIEM PRZYNALEŻNOŚCI DO FORUM JEST PRZEJŚCIE ETAPU REKRUTACJI I CODZIENNE PROWADZENIE DZIENNIKA.

NIE UDZIELAJĄC SIĘ NA FORUM - PRZESTAJESZ BYĆ JEGO CZŁONKIEM!

Pro Ana - według nowej definicji jest to filozofia, która zakłada dążenie do idealnej sylwetki i perfekcji w innych dziedzinach życia przy użyciu diet niskokalorycznych, eliminacyjnych, a także aktywności fizycznej. Pro Ana to dążenie do ideału i przekraczanie własnych granic.
Jednakże nasze zdrowie również jest dla nas ważne, dlatego nie popieramy głodówek, działań przeczyszczających, stosowania niebezpiecznych leków w celu zrzucenia wagi.
Pamiętaj, będąc martwą/martwym, nie doświadczysz zadowolenia z powodu bycia chudą/chudym!!!

Nasze forum jest zamknięte - dopiero po przyjęciu będziesz widzieć jego całość i otrzymasz swój dziennik, w którym zapisujemy dzienne bilanse, jak i dzielimy się wszystkim, czym chcemy - troskami, zmaganiami, radościami, sukcesami, celami [dblpt])

PRZECZYTAJ UWAŻNIE REGULAMIN I ŚMIAŁO ZAŁÓŻ NOWY WĄTEK W DZIALE Z FORMULARZEM REKRUTACYJNYM, ODPOWIEDZ NA PYTANIA I DOŁĄCZ DO NASZEGO ŚWIATA!


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

#2 2019-02-03 18:54:41

DreamWitch
Autorka Forum
Dołączył: 2019-01-30
Liczba postów: 7,070
Wiek: 27
Aktualna Waga: ??
Docelowa Waga: 55
Dieta: IF 8/16
Wzrost: 168
MacintoshFirefox 65.0

Odp: Informacje o naszym forum

tumblr_pl9l6tENQb1t1hor0_400.gif

Wiadomość dodana po 31 s:
BE PERFECT [dblpt]heart[dblpt]


Głód uaktywnia się po zjedzeniu 800 kcal, silna wola jest najważniejsza, nie można zawalać choćby nie wiem co.
Szczupła sylwetka jest wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego... SŁODKA HERBATA ZABIJA GLOD EMOCJI
Nie umrę z głodu jeśli nie będę jeść mam wystarczające zapasy żeby zdrowo przetrwać chudnięcie do idealnej wagi. ------> KAŻDY DZIEŃ JEST WAŻNY!!!!!!!!<3 <--------

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
armdayz - liquidradomsko - blueberryrp - sasw-2020 - ibatawia