Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-16 19:31:54

Motylekmarzyciel
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Trochę mnie poznacie ❤️☺️

1. 16
2. 170cm
3. Moja waga najniższa 45 coś koło tego teraz wolę nie pisać bo strasznie się tego wstydzę ehh? a docelowa jak narazie 55. ?
4. Chcę dostać wsparcie od was jak i również ja chciała bym wam dawać dużo motywacji i uśmiechu na buźkach. ?
5. Moje odchudzanie wyglądało w następujący sposób
- głodówki , głodówki i jeszcze raz głodówki  chciała bym dostać jakieś porady od was może wy z tego co czytam jesteście owiele starsze i dużo więcej wiecie na ten temat chociaż siedzę w tym już 3 lata? będę tutaj jak taki mały rodzynek ? wśród was.
6. Pro Ana przede wszystkim jest dla mnie czymś więcej nic tylko odchudzanie i dieta w tej chwili nie wyobrażam sobie bez tego istnieć.
7. Myślę że przede wszystkim oczekuje wsparcia i szacunku❤️ a ja chciała bym wnieść pozytywną energię chociaż samej mi jej brakuje ale mimo to nigdy się nie poddaje.
8. Hmm może w inny sposób to napisze mam Instagrama na którym są motylki i całe to forum i naprawdę jest fantastycznie ten klimat i ci ludzie są fantastyczni ale chciała bym spróbować czegoś nowego oczywiście dalej mam tam konto.
9. Mam 16 lat , mam na imię Kinga kocham sport całym sercem i taniec , może to dziwne ale zajmuje się całkiem czymś innym aktualnie jestem praktykantką jako fryzjerka co ciekawe nigdy jakoś mnie to nie interesowało ale stwierdziłam że chciała bym spróbować i teraz wcale nie żałuję bardzo się z tej decyzji cieszę . Jeśli chodzi o aktywność tutaj napewno będę codziennie jeszcze dzisiaj wszystko postaram się obczaić bo aktualnie miałam problem wgl z napisaniem tego ? tak tak to cała ja i blogi ale myślę że wejdę w wprawę po jakimś czasie.

Okey może już dosyć moich wypocin ? i bzdur trochę mnie już poznaliscie chciała bym z wami zostać na dłużej i dzielić się z wami moimi sukcesami .

#2 2020-07-16 20:07:46

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.89

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

Hej [dblpt]) Nie popieramy tutaj głodówek. A co stosowałaś poza nią?

#3 2020-07-16 20:15:49

Motylekmarzyciel
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

Tak to prawda a najważniejsze słowo klucz czyli że tak po prostu robiłam teraz oczywiście staram się jeść tak w miarę limitach które mi odpowiadają bardzo dobrze że tego nie popieracie ?

Wiadomość dodana po 04 min 49 s:
1. 16
2. 170cm
3. Moja waga najniższa 45, teraz - 60  a docelowa jak narazie 55.
4. Chcę dostać wsparcie od was jak i również ja chciała bym wam dawać dużo motywacji i uśmiechu na buźkach.
5. Moje odchudzanie wyglądało w następujący sposób
- głodówki , głodówki i jeszcze raz głodówki  chciała bym dostać jakieś porady od was . Teraz nie popieram głodówek wręcz przeciwnie sama teraz mam swoje limity i jem !
6. Pro Ana przede wszystkim jest dla mnie czymś więcej niż tylko odchudzanie i dieta w tej chwili nie wyobrażam sobie bez tego istnieć.
7. Myślę że przede wszystkim oczekuje wsparcia i szacunku❤️ a ja chciała bym wnieść pozytywną energię chociaż samej mi jej brakuje ale mimo to nigdy się nie poddaje.
8. Hmm może w inny sposób to napisze mam Instagrama na którym są motylki i całe to forum i naprawdę jest fantastycznie ten klimat i ci ludzie są fantastyczni ale chciała bym spróbować czegoś nowego oczywiście dalej mam tam konto.
9. Mam 16 lat , mam na imię Kinga kocham sport całym sercem i taniec , może to dziwne ale zajmuje się całkiem czymś innym aktualnie.

#4 2020-07-16 20:27:22

Motylekmarzyciel
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

Miałam duże problemy jak to nastolatka  tym bardziej że tak jak mówię przedtem stosowałam głodówki i z tego wynika że  po prostu zaczęłam normalnie jeść a teraz znowu zaczęłam mieć swoje limity

#5 2020-07-16 20:43:11

Motylekmarzyciel
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

Odchudzanie trwało około 2 lata  takie przesadne odchudzanie jakoś za bardzo o tym wszystkim nie opowiadam i wgl bo jakoś nie uważam żebym wtedy postępowała dobrze i nie chciała bym żeby ktoś brał ze mnie przykład

#6 2020-07-16 20:57:13

Minion
Gość
Windows 7Chrome 84.0.4147.89

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

Wiesz, pytamy o historię odchudzania, bo to ważny element formularza i daje nam ogląd sytuacji i tego, jak to u Ciebie wygląda.

#7 2020-07-16 21:38:04

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
WindowsChrome 83.0.4103.116

Odp: Trochę mnie poznacie ❤️☺️

A co ze zdrową dietą? Jesteś w okresie dojrzewania, możliwe, że nadal rośniesz, rozwijasz się. Próbowałaś schudnąć na zbilansowanej diecie?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spongeblox - radioamator - pdbazadanych - loudrp - suncityroleplay