Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-15 09:28:45

MotylkowaPaulen
Gość
AndroidChrome 75.0.3770.67

Formularz rekrutacyjny - MotylkowaPaulen

1. Ile masz lat
15(mam nadziję że przyjmiecie)
2. Twój wzrost
166cm
3. Twoja waga:
najniższa: 55 kg(2 lata temu)
najwyższa:78 kg
obecna: 77kg
4. Twój cel:
50 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Napierw próbowałam 1900 kcal i dużo sportu, ale nie miałam nad sobą dosyć kontroli,liczę że pro ana mi w tym pomoże
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Szansą na wrócenie do wagi sprzed 2 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia i motywacji, chcę wnieść też trochę wsparcia ode mnie
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Nigdy nie byłam, ale chcę spróbować, zauważenie że inne osoby mają kontrolę może mi pomóc.

#2 2020-07-15 09:44:43

Sunrise
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.116

Odp: Formularz rekrutacyjny - MotylkowaPaulen

Hej [dblpt])
a co się stało że przez dwa lata przytyłaś 23kg? Jakieś problemy czy po porstu zaniedbanie?
Jak długo tereaz już się odchudzasz i skąd się dowiedziałaś o pro anie?

#3 2020-07-15 09:52:59

MotylkowaPaulen
Gość
AndroidChrome 75.0.3770.67

Odp: Formularz rekrutacyjny - MotylkowaPaulen

Miałam problemy z jelitami, jadłam wtedy nie wiele, ponieważ bolał mnie brzuch, jak problemy się skończyły rzuciłam się wręcz na jedzenie nie zważając na to jakie będą tego efekty. Odchudzam się 4 miesiące, nie idzie najlepiej [dblpt](. O pro anie dowiedziałam się podczas rozmowy z znajomymi, jeden ze znajomych powiedział koleżance że ona to chyba wchodzi już w pro anę i z ciekawości poczytałam o tym po czym stwierdziłam że to jest coś czego potrzebuję.

#4 2020-07-15 10:34:36

MotylkowaPaulen
Gość
AndroidChrome 75.0.3770.67

Odp: Formularz rekrutacyjny - MotylkowaPaulen

Mój plan to nie jeść więcej niż 1200 kcal, ale nie mniej niż 700 kcal. Do tego ćwiczenia(bieganie, gimnastyka, orbitrek, oczywiście nie wszystko na raz ale po trochu zwiększać ilość tych ćwiczeń), dbać o zrobienie co najmniej 10 000 kroków na dzień.

#5 2020-07-15 13:48:14

MotylkowaPaulen
Gość
AndroidChrome 75.0.3770.67

Odp: Formularz rekrutacyjny - MotylkowaPaulen

To nie tak że się nie udało tylko efekty nie były takie jak chcę, po czym znowu zaczełam jeść więcej, więc udało się ale niestety tylko początkowo, wyciągnełam wnioski i chyba wiem jak co poszło nie tak(taka dieta nie jest tylko na chwilę). Chcę się bardziej kontrolować, myślę że jak się za siebie wezmę to dam radę utrzymać 700-1200 kcal. Rodzice uważają że mam robić jak chcę, bo mam swój rozum i wiem co robię tylko jak zajdzie to za daleko to odcinają mnie od wszytskiego(internet, wyjścia ze znajomymi, sport), zaczną mnie bardziej kontrolować. Możliwe że kompulsywne jedzenie, nie mam pojęcia, ale tak miewam napady. Wiem że 23 kilo to sporo nie wiem dlaczego aż tyle możliwe że przez to że w tym okresie też zaczełam bardziej dojrzewać i naprawdę dużo wtedy jadłam. A historia z znajomy jest taka że koleżanka wysłała nam zdjęcie i napisała że jest gruba i chce schudnąć a on napisał że ona to chyba jest już pro ana i to wszystko co napisał ja z ciekawości zerknęłam na blogi i fora (już nieaktywne) żeby dowiedzieć się więcej. Zobaczyłam że dążycie do ideału nie tylko pod względem wagi ale i każdym innym po czym stwierdziłam że tego mi trzeba.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alladar - tapware - medyczne - lolgtxel - insekt