Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-07-09 12:50:00

Fatty_Alice
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Formularz rekrutacyjny

Hej wszystkim [dblpt])

1. Ile masz lat 22
2. Twój wzrost 160 cm
3. Twoja waga: najniższa- około 42 kg, najwyższa 57 kg, obecna- miesiąc temu kiedy zaczynałam dietę było 56 kg, od tamtej pory się nie ważyłam- kiedy widzę efekty codziennie to tracę kontrolę

4. Twój cel- nie mam dostępu do wagi na najbliższe 3 miesiące, bardziej patrzę na wymiary i zdjęcia. Marzy mi się <58 cm w talii i <48 cm w udach

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? Zaczęłam w wieku 13 lat, były to zwykle głodówki, diety 300 kcal, płynne, monodiety. Udało mi się schudnąć około 10 kg ale zaczęłam jeść, jeść, jeść i wróciły z nawiązką. Potem się poddałam i tylko raz na jakiś czas próbowałam odchudzania. Ostatnio stwierdziłam, że jeśli chcę wyglądać w konkretny sposób to tak będzie i znowu do tego wróciłam. Teraz jestem na 1000kcal, codziennie trenuję i mam ciężką pracę fizyczną więc spalam więcej niż zjadam. Poza tym staram się jeść same zdrowe i wartościowe rzeczy

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? Krótko mówiąc społecznością, która rozumie potrzebę dążenia do ideału.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Zależy mi na wsparciu, wymianie wskazówek, rad, spostrzeżeń. Chcę też znać subiektywne opinie osób, które rozumieją ten sposób życia.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz? Miałam kiedyś bloga na pingerze o takiej tematyce, usunęłam go bo zrezygnowałam z odchudzania na jakiś czas. Dalej to robiłam tak czy siak. Tęskniłam za znajomymi z internetu i tym klimatem.

Z góry dzięki za pozytywne rozpatrzenie mojej rekrutacji, czekam z niecierpliwością [dblpt])

#2 2020-07-09 17:14:24

Fatty_Alice
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz rekrutacyjny

Bo dla mnie to nie jest tylko kwestią sylwetki. Czuję się dobrze będąc na diecie, dążąc do perfekcji i idealnej wagi. Poza tym podobam się sobie kiedy wyglądam trochę chudziej niż lansowane teraz w mediach idealne ciało. Pro ana pomaga mi w trzymaniu kontroli nad moim odchudzaniem, daje mi poczucie satysfakcji w tym co robię.
Poza tym sądzę że moja dieta 1000 kalorii i waga do której dążę nie byłyby pochwalane na takich stronach [sred])

#3 2020-07-10 12:08:37

Fatty_Alice
Gość
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz rekrutacyjny

Byłam diagnozowana na zaburzenia lękowe (już wyleczone). Ale żaden z lekarzy, z którymi miałam do czynienia nie zdiagnozował u mnie ED.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
impelboys - sraka - spdlkcforum - menadzersiatkowka - forummjakmilosc