Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-22 20:49:45

awecinno
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Rekrutacja.

1. Ile masz lat
- Mam 19 lat.

2. Twój wzrost
- 173 cm.

3. Twoja waga:
- najniższa: 67 kg.
- najwyższa: 91 kg.
- obecna: 76 kg.

4. Twój cel
- Mój cel to takie 60 kg. Jeśli wtedy dalej nie będzie mi się podobało moje ciało to myślę, że mogę zejść do 55 kilogramów ale to jest mój minimum.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
- Kiedyś byłam "pro ana" lecz później rozwinęły się u mnie problemy i przytyłam do 91 kg... od tamtej pory odżywiałam się dość zdrowo. Jadłam po prostu mniejsze porcje ale pozwalałam sobie na słodycze i fast foody raz w tygodniu. Takim sposobem udało mi się schudnąć do 72kg. Teraz jednak przez kwarantanne moja waga znów wzrosła i nie mogę na siebie patrzeć... Przypomniałam sobie o pro anie i pomyślałam, że mogłabym zacząć od nowa moją przygodę z odchudzaniem.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
- Pro ana jest dla mnie dążeniem do idealnej sylwetki przez mocną kontrolę nad sobą.  Bardziej mi to odpowiada niż 5 posiłków dziennie i minimum 1900 kcal.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
- Chciałabym zdobyć motywacje.. by nie poddawać się tak łatwo. By nie kończyć z dietą tylko dlatego bo zjadłam 200 kcal więcej.
Chciałabym także pokazać moje sposoby na odchudzanie, dzielić się moimi postępami i motywować innych.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
- Tak, byłam na podobnym forum... długo tam jednak nie wytrzymałam gdyż osoby tam były naprawdę niemiłe i za zjedzenie produktu z ich "czarnej listy" zostałam zwyzywana.

#2 2020-06-22 21:08:57

awecinno
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Odp: Rekrutacja.

PerfectlyImperfect napisał/a:

hejka [dblpt])
A dlaczego czujesz, że taki sposób życia będzie dla ciebie lepszy, niż zdrowa dieta i lekki deficyt?
Ahh, świetnie rozumiem, kiedyś często na forach było dużo nienawiści i wyśmiewania się z "mniej restrykcyjnych" osób, przykro mi, że masz takie doświadczenia.
A jak ostatnio wygląda twoja dieta?

Jestem dość dziwną osobą i albo daje z siebie 100% albo 0%.
Trzymając się takiego stylu życia czuje się lepiej. Czuje, że mam nad czymś kontrole, czuje iż panuje nad swoim ciałem. To jak ono się zmienia to moja zasługa i z każdym kg mniej czuje się jakbym coś wygrała.
Zaś na zdrowej diecie... czuje się tak byle jak... niby jem zdrowo.. ale tutaj zjem trochę więcej, tutaj też i nim się obejrzę to jem wszystko co wpadnie mi w ręce. Moje ciało też bardzo wariuje gdy jem więcej i jednego dnia pokazuje, że jest kilogram mniej.... trzy dni później - dwa kilogramy więcej... pod koniec tygodnia nagle tyle ile na początku i tracę wtedy motywacje całkowicie i idę do KFC.

Moja dieta ostatnio opiera się na owocach, warzywach, jem także dużo orzechów bo się uzależniłam.. Jednak jak ktoś proponował pizze czy czekoladę to nie mogłam odmówić bo dupka gruba i głodna [dblpt]))

#3 2020-06-23 10:05:24

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 83.0.4103.106

Odp: Rekrutacja.

Nie mam powodów, żeby nie wpuścić. Witamy [dblpt]heart[dblpt]

Wiadomość dodana po 02 min 34 s:
A, ok. Nie zczaiłam, że już NX ogarnęła administracyjne XD


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
majorkarpg - wiezienie - niskaemisja - klaudiacesarz - forumnaodwalhelhel