Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-18 09:12:55

Naomix
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.106

Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
- Mam 18 lat.
2. Twój wzrost
- 168 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
- Najnizsza; 57 kg Najwyzsza; 75 kg Obecna; 65 kg
4. Twój cel
- Moj cel to 55 kg i piekna sylwetka.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
- W anie jestem juz kilka lat. Aktualnie wrocilam po przerwie, ktora trwala 2 miesiace. Trzymalam swoja wagę i odzywialam sie dosyc zdrowo, ale trochę kalorycznie. Ćwiczylam regularnie. Obecnie po powrocie jestem na hsgd i staram sie miec zdrowe bilanse, duzo cwiczyc. Potem przejdę na jakas dietę 500-600 kcal. Nigdy nie preferowalam głodówek.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
- Z pewnoscia nie jest dążeniem do anoreksji. Chcę być piękna. Chcę, zeby mi zazdroszczono figury, twarzy i samokontroli. Chcę być silna, a choroba jest słabością. Pro ana to dla mnie styl zycia, dazenie do perfekcji i cwiczenie silnej woli. To cudowna kontrola nad sobą, którą kocham.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
- Oczekuję wsparcia, rozmów, bo ciężko znalezc aktualnego motylka. Oferuję jakies rady, wsparcie i pomoc dla innych dziewczyn. Będę aktywna codziennie.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
- Nie, nigdy. Preferowalam aski, blogi, grupy motylkowe na fb i gg.

#2 2020-06-18 10:40:11

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Cześć, umiesz określić co spowodowało u Ciebie efekt jojo? Co było powodem twojej 2 miesięcznej przerwy?

Mówisz że chcesz by zazdroszczono ci samokontroli i szczupłej sylwetki a gdybyś była jedynym człowiekiem na świecie lub w mniej abstrakcyjny sposób została kompletnie sama dalej dążyłbyś do perfekcji?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#3 2020-06-18 11:17:19

Naomix
Gość
Windows 8Chrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Wlasciwie ciężko mi stwierdzić. To wszystko trwa w roznych okresach czasowych - od gimnazjum, do liceum do teraz. Kilka razy rezygnowałam  z roznych przyczyn. Moja przerwa trwa głównie przez kwarantannę, bo siedzac calymi dniami w domu ciezko mi bylo jesc ponizej 1000 kcal. Mimo wszystko nadal dbalam o sylwetkę, duzo cwiczyłam i nie obzerałam się.
Oczywiście, że zazdrość innych nie jest moją jedyną motywacją w odchudzaniu. Chcę przede wszystkim spojrzeć w lustro i stwierdzić, że jestem już niesamowicie blisko swoich ideałów. Mam dosyć wysoką samoocenę i od dziecka wiem, czego chcę. Lubię swoją buzię, siebie i chcę w końcu pokochać również swoją figurę. Nie lubię swoich nóg, ramion, a mój brzuch mógłby być szczuplejszy. No i nieszczęsna waga. Chciałabym się przestać jej wstydzić.
Ale nie ukrywam, że zazdrość innych niesamowicie mi schlebia;) Nie zyjemy sami na świecie, więc zdanie innych jest dla mnie tak samo kluczowe jak moje i nie widzę nic w tym dziwnego.

#4 2020-06-18 13:22:06

Naomix
Gość
Windows 8Chrome 83.0.4103.106

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Głodówka to 0 kalorii w ciągu dnia, niejedzenie niczego przez dzień, dwa, a może nawet tydzień.
500-600 kcal to nadal dieta, da się jeść zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) i nie być głodnym.
Okej, masz rację, idiotycznie to sformułowałam i teraz mi trochę głupio. Totalnie miałam na myśli osób chorych.
Mogę powiedzieć, że paranoja i przesada w 'motylkowaniu' jest dla mnie słabością, bo przynosi odwrotne rezultaty.
Czy znajdzie się tu dla mnie miejsce?

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rodzice3 - t-m - uhps - dywersja-summonerswar - theconverse