Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-13 13:15:40

Motylana
Gość
MacintoshSafari 604.1

Rekrutacja

1. Ile masz lat: 24
2. Twój wzrost: 167
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna: najniższa: 43, najwyższa: 65, obecna: 55
4. Twój cel: 45
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?: Z odchudzaniem, miałam do czynienia w szkole średniej, później gdy skończyłam szkole, zaczęłam pracować i z biegiem czasu zaczęłam jeść coraz więcej i więcej, później już przez cały czas moja dieta opierała się na jedzeniu tylko fast-food’ów i tak przytyłam do 65, od ok pół roku odchudzam się dalej i schudłam 10 kg, ale moja dieta wyglada dalej na niezdrowym jedzeniu, ale rzadko (ok 1000 kcal).  Teraz chce jeszcze bardziej ograniczyć kcal, ale jeść zdrowo.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"? Pomocą w szybkim zrzuceniu kg.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Jakiegoś wsparcia, motywacji. W kupie siła
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz? Nie

#2 2020-06-13 13:54:23

Motylana
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Zdrowe odchudzanie kojarzy mi się z bardzo długą drogą, żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale nie mówię, że pro ana jest niezdrowa i dlatego skuteczna, tylko, ze zdrowe odżywianie, takie nie wiem jak to nazwac, książkowe, ponad 2000 kcal, czy coś, to wiadomo siłka kilka razy w tygodniu, a później rozbudowana sylwetka, a nie taka ,,modelkowa”, może głupio napisane, ale nie umiałam ubrać w słowa [dblpt])

Wiadomość dodana po 1 h 04 min 52 s:
Też nie chodzi o samo chudniecie, ale tez o kontrole, bo gdy znajdzie się jakaś dziedzinę, która można kontrolować, wtedy ta kontrola przekłada się na wszystko [dblpt]) tez może pomoże mi to ograniczyć używki

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ibatawia - ekipalisa - perfectdolly - cwaniak - polskiserwerextrazabawy