Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-06 16:14:13

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
WindowsChrome 83.0.4103.61

Rekrutacja

1. Ile masz lat
Mam 18 lat.

2. Twój wzrost
166

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Moja najniższa waga to około 55/54kg, nie mam co do tego pewności bo w tamtym okresie dość mocno kontrolowano mnie, abym nie wchodziła na wagę nałogowo
Najwyższa waga to 70kg
Obecnie ważę 63,1 kg

4. Twój cel
Bardzo chciałabym wrócić do mojej najniższej wagi

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Odchudzam się od 6 klasy podstawówki praktycznie bez przerwy. Robiłam to zarówno zdrowymi, jak i niezdrowymi sposobami. Na początku byłam zwolenniczką diet do 500 kcal, potem próbowałam diet opierających się na jednym, konkretnym składniku - dieta jabłkowa, ananasowa, kapuściana, byłam przez około dwa miesiące na diecie wegańskiej. Potem zaczęłam jeść więcej, około 1000kcal, korzystałam z aplikacji fitatu i sumiennie liczyłam kalorie, ale jadłam wszystko. Byleby zmieścić się w zapotrzebowaniu. Raz chudłam, raz waga stała w miejscu. Zwiększałam swoją aktywność, czasem ją odpuszczałam, jednak w tamtym okresie nie tyłam. Natępnie przez długi czas starałam się odchudzać zdrowo. Wiecie, miliony podcastów o zdrowym odżywianiu, inspiracje ze strony tych wszystkich fit blogerek jedzących ,,zdrową" pizze na obiadek. Efekt? Napady, bo przecież jak mogę zjeść 2000kcal i chudnąć, to nic się nie stanie jak zjem ,,trochę więcej". ,,Zdrowe" chudnięcie odebrało mi kontrole nad tym, co jem, jak jem, o jakich porach i w jakich ilościach. Przytyłam przez napady, których nie byłam w stanie kontrolować. Nigdy po nich nie wymiotowałam, zwyczajnie nie potrafię. Z czasem przestałam próbować i uznałam, że czas wrócić do tego, co było, czas odzyskać kontrolę. Jednak okazało się to o wiele trudniejsze niż sądziłam.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Jest dla mnie drogą, ścieżką do ideału, jakąś formą drogowskazu. Motywacją do odzyskania kontroli, którą wcześniej dzięki niej posiadałam. Czymś, co kształtuje moją samodyscyplinę.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Przychodzę tu w poszukiwaniu wsparcia, pomocnej dłoni którą oczywiście również chętnie zaoferuję. Jestem osobą, którą łatwo motywują inni, otoczenie ma na mnie (niestety) całkiem spory wpływ, dlatego wspólne działanie jest dla mnie o wiele korzystniejsze.

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Tak, byłam. Niestety forum po kilku miesiącach umarło śmiercią naturalną, użytkownicy przestali się udzielać, nikt praktycznie nie odpowiadał na wątki, co mnie bardzo zdemotywowało.

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie mój formularz [dblpt]heart[dblpt]

Offline

#2 2020-06-06 19:34:12

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
WindowsChrome 83.0.4103.61

Odp: Rekrutacja

Był taki okres, kiedy jadłam nawet 1500, ale bylam baaardzo aktywna, i przygotowywałam się do zawodów.
Pięć razy w tygodniu długie treningi na basenie + 20k kroków, koniec końców masa spalonych kalorii a jednak ta siła z jedzenia była

Offline

#3 2020-06-06 20:36:19

Cassie
Motylek
Dołączył: 2020-06-06
Liczba postów: 467
Docelowa Waga: 55
BMI: 22,5
Wzrost: 166
WindowsChrome 83.0.4103.61

Odp: Rekrutacja

Myślę, że tak, na spokojnie

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
majorkarpg - instictrpg - niskaemisja - 4jury - forumnaodwalhelhel