Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-06-02 16:52:43

Minion
Gość
Windows 7Chrome 83.0.4103.61

Rekrutacja Manon

1. Ile masz lat?
Mam 24 lata.

2. Twój wzrost.
158 cm.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna.
46,0 kg, 66,8 kg, 65,3 kg.

4. Twój cel.
43 kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Moje dotychczasowe odchudzanie to były notoryczne skoki wagi, co wynikało z tego, że miałam małą wiedzę i podeszłam do procesu odchudzania nieodpowiedzialnie. Odchudzam się z przerwami od 8 lat, praktycznie na początku odchudzania poznałam pro anę. Wyglądało to tak, że jadłam do 1000 kcal (mam nadzieję, że mnie nie skrzyczycie, że to za dużo), później miałam 2-4 dniowe napady na żarcie, później znów wracałam do limitu 1000 kcal. Ćwiczyłam codziennie lub co drugi dzień, czasami z dłuższymi przerwami. Był to orbitrek (2h) i ćwiczenia z Mel B. Stosowałam tabletki na odchudzanie Simpliq, ale w sumie to nie wiem, czy miały jakiś wpływ na chudnięcie.
Aktualnie staram się ćwiczyć codziennie lub co drugi dzień z Moniką Kołakowską, robię ćwiczenia na brzuch. Na dość sporo czasu odeszłam od odchudzania (złamałam nogę i byłam uwięziona w gipsie 2 mies., miałam problem z alkoholem - to przyczyniło się do mojego upasienia [dblpt][slash]), jadłam bardzo dużo, nie wiem ile i wstydzę się nawet o tym myśleć. Dlatego teraz, żeby to wszystko pykło, zacznę od limitu 1500 kcal i będę systematycznie lecieć w dół. Oczywiście unikam słodyczy, niezdrowych rzeczy, pustych kalorii. Testuję tabletki Slimperfect, o naturalnym składzie, i probiotyk z inuliną, który wspomaga pracę jelit, a inulina ma zmniejszać apetyt i chęć na słodycze.

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Pro ana jest dla mnie czymś, dzięki czemu osiągnę samodyscyplinę, kontrolę nad sobą i swoim życiem (łatwo ją tracę), stanę się wytrwalsza w dążeniu do różnych celów, silniejsza i będę wreszcie zadowolona z siebie. Cholernie stęskniłam się za pro aną...

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję od forum po prostu akceptacji mnie jako jednej z Was, wsparcia, motywowania, podtrzymywania na duchu, rozmowy i czasem też ciepłego słowa, bo sama jadę po sobie jak cholera i jestem swoim największym krytykiem...
Chciałabym dać z siebie jak najwięcej, być z Wami, dla Was i przy Was [dblpt]heart[dblpt]

8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Tak, przez 2 lata byłam aktywną członkinią forum pro ana, było to w liceum i bardzo dobrze się tam czułam, niestety zostało ono zdezaktywowane i zostałam sama. Myślałam, że spróbuję walczyć w pojedynkę, ale skończyło się to porażką, spadkiem motywacji i upasieniem [dblpt][slash] Czuję się w tym bardzo samotna. Potrzebuję takiego forum.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie. Pozdrawiam serdecznie! [dblpt][star] [dblpt]heart[dblpt]

#2 2020-06-02 19:58:47

Minion
Gość
Windows 7Chrome 83.0.4103.61

Odp: Rekrutacja Manon

Dziękuję za miłe słowa przywitania [dblpt]heart[dblpt] Z tego, co napisałaś to myślę, że dbacie tutaj o siebie nawzajem, co jest super!

Nie, nigdy nie dostałam takiej diagnozy, zdiagnozowali mnie z lękami i depresją, no i niedawno doszła diagnoza alkoholowa, ale z tymi pierwszymi już sobie radzę, jestem po kilku terapiach i leczeniu farmakologicznym, alkoholu od 2 miesięcy nie piję i nie zamierzam [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sraka - impelboys - spdlkcforum - magicschool - ardemia