Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-20 13:24:09

ClaryyDarkk
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.61

Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?

~~~~

AD.1. 19
AD.2. 162cm
AD.3. moja najniższa waga wynosiła 48kg, najwyższa jest niestety ta sama jak obecna - 56kg, jednak niestety waha mi się pomiędzy 57kg a 55 kg
AD.4. moim celem jest wrócenie do wagi 48kg, zaakceptowanie swojego ciała i mam nadzieję, że na tym forum, mi się to uda
AD.5. prawdę mówiąc chwytałam się najbardziej drastycznych środków. Nie chodzi mi o żadne leki, jednak kiedyś znalazłam informacje o odchudzaniu, które stosowałam - głodziłam się i dużo ćwiczyłam, piłam dużo wody. Niestety był to marny pomysł, przez pochłanianie jedzenia po kilku dniach głodówki. Teraz nadal piję dużo wody i jem mniej, do tego dużo ćwiczę. Jednak efektów nadal nie może zauważyć.
AD.6. Pro Ana jest dla wsparciem, światełkiem w tunelu, dzięki któremu mogę wyjść z mroku i czuć się lepsza i atrakcyjniejsza
AD.7. Na pewno chciałabym uzyskać wsparcie jak i je dawać. Wzajemną pomoc, rady
AD.8. Tak, byłam. Jednak przez to, że na trzy dni miałam odłączony prąd i nie miałam możliwości logować się na forum (korzystam z komputera, ponieważ nikt nigdy mi go nie sprawdza), a kiedy chciałam się zalogować, moje konto niestety zostało usunięte.

~~
Muszę szczerze powiedzieć, że nie wiem dokładnie, jak działa to forum. Gdzie powstają nowe posty, dotyczące codziennych dzienników, ćwiczeń czy podobnych spraw. Mam cichą nadzieję, że pomożecie mi się tutaj "rozgościć i zamieszkać" że tak to nazwę.

#2 2020-05-20 16:12:39

ClaryyDarkk
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.61

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Hej, szczerze mówiąc nie pomyślałam o mierzeniu ciała, dziękuję za radę.
Nikt tego nie wie, jednak warto jest próbować i rozmawiać z innymi członkami forum.

#3 2020-05-21 09:10:16

ClaryyDarkk
Gość
WindowsChrome 83.0.4103.61

Odp: Formularz Rekrutacyjny

Bardzo dziękuję  [dblpt]heart[dblpt]

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-luka - starland - baenuru - uhps - t-m