Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-12 22:52:36

persephone_
Gość
WindowsChrome 81.0.4044.138

Rekrutacja - persephone_

Cześć, jestem persephone_ i mam 25 lat. Mam 173 cm wzrostu, moja waga od zawsze się waha. Mając 13 lat ważyłam 95 kg, mając 16 lat zaczęłam chudnąć, schudłam wtedy do 42 kg (najniższa). Ważyłam tyle przez 3 lata, jednak zaczęły się u mnie problemy zdrowotne i sukcesywnie zaczęłam tyć. Obecnie ważę 98 kg - najwięcej w życiu. Potrzebuję motywacji do schudnięcia oraz wsparcia.

Moim celem obecnie jest waga 60 kg.

Moje dotychczasowe odchudzanie było bardzo różne i zależało często od mojego stanu psychicznego i nastroju. Przez dużą część życia stosowałam "dietę" 1000 kcal. W tych lepszych i bardziej racjonalnych momentach stosowałam dietę 1600 kcal. Staram się ćwiczyć, jednak jest to dla mnie bardzo ciężkie i nie mam motywacji, stąd też moja chęć dołączenia do forum.


Pro anę głównie staram się kojarzyć ze społecznością. Nie chcę myśleć o tym jak o destrukcyjnym zachowaniu czy sekcie, wolę używać tego sformułowania jako synonimu wzajemnego wsparcia i pomocy.

Od forum oczekuję głównie rozmów, mam również nadzieję, że będzie można tu prowadzić swój dziennik osiągnięć i żywo dyskutować na temat diet, motywować się, wspierać i wspólnie dążyć do celu.

Byłam przez prawie 4 lata aktywną moderatorką na bardzo dużym forum pro ana. Obecnie forum jest nieaktywne, prawie nikt już tam nic nie pisze, dlatego chcę zmienić miejsce.

Jeśli chodzi o mnie, bo może warto też to przybliżyć - jestem wieczną studentką, wiecznie zapracowaną, wiecznie nostalgiczną, zasłuchaną w muzyce i zafascynowaną sztuką. Piszę wiersze, obecnie pracuję nad opowiadaniem autobiograficznym, maluję abstrakcyjne obrazy akrylami, rysuję swoje myśli piórem, katuję mój mózg programowaniem, żeby z czegoś żyć i tęsknię melancholicznie do dni, w których mogę leżeć w trawie, patrzeć w słońce i pić wino, nie myśląc przy tym o szarości dnia codziennego. Jestem dorosła fizycznie, a w głowie wciąż jestem małym dzieckiem we mgle. Jestem ustatkowana, a wciąż się buntuję. Staram się być poważna, a chodzę w czarnych ubraniach i mocnych makijażach na dachy opuszczonych ruin budynków. Uważam, że stereotyp młodego dorosłego to konstrukt społeczny, który chcę przełamać, gdyż nie chcę być taka, jak każe mi świat być. Chcę być sobą, chcę opijać się szczęściem, zaciągać się młodością i wsłuchiwać się w swoją niezależność. Dalej nie do końca wiem, kim jestem, ale wiem, kim nie chciałabym być.

Pozdrawiam Was i liczę na pozytywny odzew.

#2 2020-05-13 12:04:07

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja - persephone_

co przez te cztery lata na forum udało Ci się osiągnąć?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#3 2020-05-16 11:11:14

persephone_
Gość
WindowsChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja - persephone_

no, na pewno to, że utrzymywałam przez długi czas wagę 42 kg.

#4 2020-05-16 11:21:11

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja - persephone_

jesteś jeszcze?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-05-16 13:57:14

persephone_
Gość
WindowsChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja - persephone_

tak.

#6 2020-05-16 17:56:19

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja - persephone_

rozgość się na forum, za moment założę Ci dziennik  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowy - aliexpres4you - kozaki - managerleague - casual-rpg