Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-06 14:46:20

Lady_skinny
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Rekrutacja

1.27
2.161
3.44/90/83
4.30
5.Moje dotychczasowe odchudzanie wyglądało różnie od gnebienia od najmlodszych lat od podstawówki aż do liceum nigdy nie bylam akceptowana wśród rówieśników jak wyglądałam przez to nie miałam żadnych kolezanek i kolegów byłam ciągłym pobychadlem .
Każdy patrzal na zewnątrz a nie na to niestety to co mamy w głębi duszy,obniżoną wartosc mialam,wpadlam w  depresje nie zdałam matury ,straciłam apetyt i szybko zaczęłam chudnąć następnie pojawiła sie bulimia .
6.Pro Ana jest dla mnie to sposób na życie zebym mogła sie wkoncu do wartościowac chcę byc inna niż inne dziewczyny,chcę podziwu chudej sylwetki ciala chcę osiągnąć doskonałej perfekcji ,chcę żeby sie wszyscy oglądali za mną i sie pytali jak ty to zrobiłaś!
7.Na forum szukam motywacji !chcę móc na kimś polegać ,ze znajdzie sie bratnia dusza która mnie zmotywuje!nie mogę na nikogo liczyć brak znajomych,przyjaciół rodzina mnie tylko obraża jak wyglądam zle że nikogo sobie nie znajdę,chcę udowodnić że sie mylą.
8.Obecnie 1300/1500kcl chce zacząć.
Pozdrawiam

#2 2020-05-06 15:30:38

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 81.0.4044.122

Odp: Rekrutacja

Dobrze, a gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? Masz bardzo niską wagę docelową, szczerze - nikt Cię takiej nie będzie podziwiał. Nie mówię, że ze względu na wygląd, bo chyba wszystkim na tym forum, w tym mi, podoba się skrajna chudość. Mam na myśli to, że nie dojdziesz nawet do połowy tego celu opierając się na motywacji zewnętrznej. Nie obraź się, ale to podejście mogło działać jak byłaś nastolatką i to z marnym skutkiem dla zdrowia, teraz wygląda to po prostu na słomiany zapał.

Co ty na to?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#3 2020-05-06 17:36:12

Lady_skinny
Gość
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja

Dam wszystko z siebie !przesada jest te 30 kg ,kiedy to było 44 [dblpt][slash] chce tak narazie 44/46 dojść do tego i będzie ok wyrobie cialo ,przed demna rok ponad dam radę!Jestem gotowa na wszystko!

#4 2020-05-06 19:19:04

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Rekrutacja

nie zostałaś przyjęta

"sposób na życie zebym mogła sie wkoncu do wartościowac chcę byc inna niż inne dziewczyny,chcę podziwu chudej sylwetki ciala chcę osiągnąć doskonałej perfekcji ,chcę żeby sie wszyscy oglądali za mną i sie pytali jak ty to zrobiłaś!" - nie wierzę, że pisała to 27 letnia kobieta, na pewno nie masz 14lat?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aliexpres4you - casual-rpg - testowy - mef - gornicynet