Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-06 13:16:44

sabrina
Gość
MacintoshChrome 81.0.4044.129

Rekrutacja- sabrina

Witam wszystkich, oto moje odpowiedzi:
1. 20 lat
2. 180cm
3. Twoja waga: najniższa:55kg, najwyższa:76kg, obecna:66kg
4. Raczej nie chodzi o wagę tylko o wymiary. Idealnie w wymiarach modelingowych: 60 w talii, 90 w biodrach (ewentualnie 93 max, bo mam figurę raczej "kobiecą" z większą pupą i biodrami a mocno zarysowaną talią)
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam w wieku 12 lat, ponieważ wtedy podpisałam kontrakt z agencją modelingową. Niestety moje wymiary były zawsze za duże, więc musiałam być na ciągłej diecie. Udało mi się wtedy schudnąć wystarczająco, jednak stwierdziłam, że modeling nie jest dla mnie, ponieważ ważniejsze było rozwijanie się intelektualne. Stosowałam różne diety, teraz jestem na diecie wegańskiej już od 3 lat. Staram się nie jeść glutenu, jem same organiczne rzeczy (od małego, tak jadło się u mnie w domu). Stosuje również IF, raczej nie całkowite głodówki, ponieważ wtedy mamy zbyt duży binge eating.
6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
"Pro-ana" to styl życia. Dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie życia, nie tylko ładna figura. Zgodnie z tą filozofią życia codziennie staram się być najlepszą wersją siebie, ten kto nie daje rady ten odpada, a ja nie chce być tym kimś [dblpt])
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuje wsparcia w wyzwaniach, które sobie stawiam oraz udziału w wyzwaniach razem z wami. Sama jestem fanką różnych thinspiration, więc chętnie będę wstawiać różne inspirujące zdjęcia.
8. Czy już kiedyś byłaś zarejestrowana na forum o podobnej lub takiej samej tematyce, co sprawiło że już do niego nie należysz?
Tak, chyba na 4 do tej pory. 3 upadły, jedno skończyło "swoją ważność", trwało od 2015 do 2019 roku, byłam tam najbardziej aktywna.

#2 2020-05-06 15:26:04

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 81.0.4044.122

Odp: Rekrutacja- sabrina

Hej, z czystej ciekawości: myślisz nad powrotem do modelingu?

Sabrina, jak Sabrina Spellman, czy tak po prostu?


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

#3 2020-05-07 09:40:32

sabrina
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja- sabrina

Raczej nie mysle o tym, teraz sama szukam innych modelek dla agencji. Aczkolwiek obracam się w branży fashion i tam warto być chudym....
sabrina od filmu z Audrey, ona jest moją skinny legend haha

#4 2020-05-07 09:45:32

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Rekrutacja- sabrina

jak Ci mija ta epidemia? Ciekaw jestem czy coś się zmieniło, skłoniło do refleksji itp.


p.s też  pozdrawiam z branży fashion


rozgość się na forum  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-05-07 10:10:45

sabrina
Gość
MacintoshChrome 81.0.4044.129

Odp: Rekrutacja- sabrina

dzięki za przyjęcie!
Epidemia to wzrosty i upadki. Staram się trzymać rutynę, bo przez mój perfekcjonizm ciężko jest kiedy nie mam planu, Aktualnie wyjechałam do rodzinnego domku nad morzem i tutaj mam cisze i spokój [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-haze - ibatawia - blueberryrp - armdayz - liquidradomsko