Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-02 18:50:06

nienaganna
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.117

Formularz rejestracyjny ~nienaganna

Witam wszystkie motylki! [dblpt]papa[dblpt]
Jestem nowa, więc zgodnie z tutejszą tradycją z wielką chęcią odpowiem na następujący szereg pytań...
1. Ile masz lat?
Odp.: Wymarzona liczba większości nastolatków, czyli 18 wiosen.

2. Twój wzrost
Odp.: Mam aż 162cm.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Odp.: Najwyższa życiowa to było jakoś około 130kg, najniższa 50 a zaś obecna to 70kg.

4. Twój cel
Odp.: Moim celem jest płaski brzuch, chudziutkie ręce, szczupłe nogi wraz z przerwą pomiędzy udami oraz waga mniejsza niż 50kg.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Odp.: W momencie mojej szczytowej wagi zaczęłam od ostrych ćwiczeń z Chodakowską i głodówek. Zainteresowałam się wtedy sportem, kochałam go a zarazem nienawidziłam. W dniach, w których pozwalałam sobie na jakiekolwiek jedzenie to nigdy nie przekraczałam 500kcal. Nauczyłam się liczyć kalorie, węgle, białko, tłuszcze oraz jakie warzywa i owoce mają jakie witaminy. Był to okres, w którym zagłębiam się w teorie sportu, tzn
jak poprawnie technicznie wykonywać dane ćwiczenia, kiedy i co trenować itd itp... Z biegiem czasu weszłam w nurt alkoholu, narkotyków oraz ogromnego, wiecznego gastro... Od tamtego czasu nieźle mi się przytyło i postanowiłam wrócić do any. Jednak nie wszystko poszło w las, od pół roku regularnie chodzę na siłownię, aktualnie trenuje w zaciszu domowym- uroki korony...

6. Czym dla Ciebie jest "pro ana"?
Odp.: Jest to dla mnie pewnego rodzaju filozofią, która zmienia spojrzenie na niektóre aspekty naszego życia i pozwala nam nanieść na nie kontrolę.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Odp.: Oczekuję wsparcia, wszelakich rad oraz poznania nowych osób. Wniosę tutaj cały mój pot, łzy, cierpienie oraz radość. Dodam do tego masę doświadczenia i zrobię coś niesamowitego!

#2 2020-05-02 18:59:03

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

złapię się najmniej przyjemnych tematów, ale:

× mniej więcej w jakim wieku było to 130kg i skąd aż tyle? U niektórych to efekt traumy, a u innych kwestia rodziny ect..

× nadal alko i dragi czy skończyłaś z tym?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#3 2020-05-02 20:16:59

nienaganna
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

U mnie otyłość była skutkiem mieszanki wybuchowej. Juz za dzieciaka byłam karmiona mnóstwem słodyczy, słodkich napoi i tłustą kuchnią. Moja mama również nie należy do szczupłych osób, tak samo jak reszta rodziny. Tato w ramach przeprosin kupował mi worek słodyczy, szkoda, że czasem było to prawie codziennie... W etapie dorastania zaczęłam zajadać stres, czułam się wtedy szczęśliwa połykając szereg batonów, czekolad i chipsów... Nie było mi łatwo, ani w domu, ani w szkole czy nawet na podwórku. Obżeranie się do tej pory sprawia mi chwilową rozkosz, czasem nadal to robię gdy jest mi smutno...
Co do narkotyków od pół roku jestem czysta, alkohol spożywam sporadycznie chodź staram się tego nie robić.

#4 2020-05-02 20:32:45

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

w porządku, jeszcze jedno pytanie mam, jakie plany na zrzucenie 20kg? Jakieś ograniczenie kaloryczne/produktowe, konkretna dieta?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-05-02 20:55:11

nienaganna
Gość
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

Konkretnej diety brak, nigdy nie byłam do tego przekonana, chodź może znajdę coś interesującego. Mam zamiar schodzić coraz to niżej w kaloryfer odżywiając się zdrowo plus włączyć mnóstwo ruchu. Oczywiście brak alkoholu, słodyczy, nadmiernego tłuszczu i cukru. Muszę koniecznie naprawić zawaloną melanżowaniem kondycję więc treningi będą konkretne, zobaczy co i jak się potoczy.

#6 2020-05-02 20:57:27

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

chętnie doradzę jak tylko będę w stanie, rozgość się na forum  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#7 2020-05-06 11:56:28

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

informuję, że z powodu braku aktywności Twoje konto i dziennik zostaną usunięte za 3 dni.


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#8 2020-05-06 12:32:19

Aurora_Borealis
Motylek
Skąd: Opole
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 500
Wiek: 17
Aktualna Waga: nie mówmy o tym
Docelowa Waga: o tym też lepiej nie
BMI: ani o tym
Dieta: recovery <3
Wzrost: 159cm
WindowsChrome 81.0.4044.122

Odp: Formularz rejestracyjny ~nienaganna

No weź, nie znikaj, polubiłam Cię...


"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motoelektro - pozaprawem - pssm119-mta - deithdearg - exclusivelife