Aktywne Forum Pro Ana 2020

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!

#1 2020-05-02 18:35:39

polyphonte
Gość
MacintoshChrome 81.0.4044.129

Formularz rekrutacyjny Polyphonte

1. 25 lat
2. 172 cm
3. 50, 85, 85 (kg)
4. 55
5. Moja historia odchudzania to temat na książkę (niezbyt ciekawą, ale dużą objętościowo), właściwie trwa już 10 lat, przechodziłam też niezdrowy okres odchudzania (ale nie cierpiałam na bulinię i nie miałam stwierdzonej anoreksji). Może łatwiej będzie odpowiedzieć na szczegółowsze pytania, o ile się pojawią? Obecnie marzę o szczupłej sylwetce, szczególnie, że choruję na chorobę dwubiegunową i biorę leki, które napędzają mi apetyt i powodują, że samokontrola graniczy z cudem.
6. Kontrolą, dążeniem do wymierzonych celów sylwetkowych, podejmując wysiłek w codziennej walce.
7. Oczekuję i chcę dać wsparcie niezależnie od tego, kto na jakim etapie się znajduje. Wiem, z doświadczenia i autopsji, że niektórzy potrzebują więcej otuchy w procesie odchudzania i bez tego idzie potwornie ciężko. Do tego często lubię testować na sobie różne sposoby (racjonalne), które mogą pomóc, chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym się tym podzielić, a idealnie - móc się samej zainspirować. Potrzebuję motywacji w tej formie. Ze swojej strony oferuję codzienne zaangażowanie w życie forum i mam nadzieję na nawiązanie dobrych relacji z użytkowniczkami.
8. Kiedyś na mymotylki.fora.pl, które póki działało aktywnie do brałam w nim udział, w najlepszych czasach bardzo doceniałam kontakt z dziewczynami i marzy mi się możliwość ponownego zaangażowania się w tego typu działalność, bo pomogły mi w skutecznym schudnięciu. Forum od lat jest nieaktywne.

#2 2020-05-02 18:39:05

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rekrutacyjny Polyphonte

nie ma możliwości zmiany leków na jakieś mniej inwazyjne? Na tej chorobie akurat się nie znam, ale zastanawiam się czy jesteś w stanie w choć drobnym stopniu kontrolować to co w siebie wrzucasz.


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#3 2020-05-03 11:57:09

polyphonte
Gość
MacintoshChrome 81.0.4044.129

Odp: Formularz rekrutacyjny Polyphonte

Walczę o to i już raz z lekarzem zmienialiśmy leki, ale okazały się mniej skuteczne, jeśli chodzi o panowaniem nad zmiennością nastroju. On (a konkretnie olanzapina) "slynie" z tego, ze ludzie przybieraja na nim na wadze, mnie nawet lekarz waży, bo wie, że się tego boje. Niby waga stoi, ale nie wie jakim kosztem codziennej walki to jest opłacone [dblpt](

#4 2020-05-03 12:51:05

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rekrutacyjny Polyphonte

oki, ostatnie pytanie mam, jak wyglądają Twoje bilanse i co planujesz w następnych tygodniach?


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

#5 2020-05-04 01:05:32

polyphonte
Gość
MacintoshChrome 81.0.4044.129

Odp: Formularz rekrutacyjny Polyphonte

A więc na ogół staram się trzymać konkretnej kaloryczności, spisując co jem, ale w chwili obecnej, od trzech dni jestem na diecie sokowej owocowo-warzywnej (dwa pierwsze  dni zamówienie Cold Press Nature), a teraz sama sobie przygotowuję, bo mam sokowirówkę i lecę z "przepisami". Te soki jak liczę, mają kaloryczność około 40 kcal na 100ml, a jedna butelka to około 500 ml, wypijam dziennie jakieś 5 porcji, czyli wychodzi około 1000 kcal/ dziennie. Chcę do soboty włącznie utrzymać taki detoks oparty na sokach i zobaczę jak będę się czuła, na razie wszystko w porządku. Potem chcę wrócić na liczenie kalorii do 1300 kcal najprawdopodobniej i włączyć ćwiczenia, Chloe Ting najprawdopodobniej. Miałam gorszy okres całkiem niedawno i chcę wyjść w miarę szybko, ale racjonalnie na prostą i skrupulatnie dążyć do właściwego celu.

#6 2020-05-04 08:21:18

sunset
Moderator
Dołączył: 2020-03-26
Liczba postów: 175
Wiek: 25
Aktualna Waga: 58,2
Wzrost: 165
AndroidChrome 81.0.4044.117

Odp: Formularz rekrutacyjny Polyphonte

o boże, dobrze znam właściciela cold press nature, pracowaliśmy razem kilka lat. Jak chodzi o soki chętnie wejdę z Tobą w jakąś dłuższą dyskusję, byłem pół roku na row diet a przez 3 lata dzień bez soku był dniem straconym.

rozgość się na forum, za moment założę Ci dziennik  [dblpt]heart[dblpt]


softness/warmth/peonies/cuddles/freshcoffee/warmsheets/
prettyunderwear/oversizedhoodies/semitransparentcurtains/
nudecolors/black/lace/leather/slowmusic/kindness/kisses

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
AKTYWNE FORUM PRO ANA 2020

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ardemia - sebastianlewandowski - magicschool - forummjakmilosc - itsmylife